Katapulta Herobrine
4 (110)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG K10 LTE

Opis:

Do pewnego stopnia można powiedzieć, że są to te same Angry Birds, ale ściągnął skórę z Minecraft, bo po prostu trzeba zbić kilka budynków w zasięgu wrogów strzelać do nich, Steve, jest przyczyną takiej agresji było porwanie jego dziewczyna - Sarah że rzeczywiście bardzo przypomina działki ptaków. Wśród przeciwników będą wszystkie takie same znane osobistości ze świata sześciennych - pnącze, enderman i innych.

Wszystkie konstrukcje, które można napotkać są wykonane z bloków, przypominających więzienia lub więzienia, gdzie Sarah i powinny być zapisywane, z dumą i gwałtownie niszczy wszystkie budynki. Nie zwracaj uwagi na fakt, że główny bohater trafia do katapulty i rozpoczęcie się do budynków wroga, nie Steve nie miał wpływu, tym więcej ptaków ciągle robi tak, to jest czas, aby się przyzwyczaić.

Aby przejść poziom musisz zniszczyć wszystkich wrogów, jak ptaki w ostatnim poziomie w końcu mieli okazję zapisać swoją miłość i wreszcie pozbyć się źle życzących. Nie przegap tego świetna okazja, Steve, także pomimo sześciennych wykresie świata istnieje poza uwielbienia, Włóki gameplay i opóźnienia, a teren będzie można rozkoszować się jego zmian i niespodzianek.

Również wśród Herobrine funkcji Catapult to:

  • możliwość eksportu skór z ulubionym PC Minecraft
  • lub wybrać z istniejących
  • wyjątkowa okazja, aby pokonać zło cubic
  • Prawdziwa zabawa

Reklama

Pobierz Katapulta Herobrine 1.5 dla LG K10 LTE

informacje ogólne
wersja 1.5 (6)
Data umieszczenia 2013-10-11 20:50
rozmiar 13.98 MB
polski nie
wymagania
android 2.2+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2014-09-27 10:36:20
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(110)
3.98★ 79.59%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2013/10/13 09:49
Inne gry LG K10 LTE

LG K10 LTE

LG K10 LTE Wersja: Android 5.1 (Lollipop)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 410)
Ekran: 5.30", 720x1280
Rozmiary: 144.70 x 73.60 x 8.70 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |