Jungle Run Bunny
3.2 (156)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG K10 LTE

Opis:

Aby przetrwać i pokonać wiele niebezpieczeństw w dżungli twój bohater będzie musiał biegać bardzo szybko, ale jest królik, więc to nie jest problem, ale co z rządu? I to właśnie na Ciebie ;) I aby uzyskać jak najwięcej punktów gry muszą wykorzystać wszystkie swoje umiejętności zdobyte w tych grach!
Biedny króliczek nie ma czasu na podziwianie widoków, bo to jest w niekończącej się pogoni. Tak więc, aby się przez dżunglę, pełną śmiertelnych pułapek i zjeżdżalniami, przeskoczyć krwiożerczy i głodny krokodyli, prowadzonych na plecach hipopotamy i kąpieli słonie, staram się nie uruchomić na drodze z lwy i nosorożce wściekłych. Będziesz przechodzić przez różnych kopalń i kopalniach, w których istnieje wiele niebezpieczeństw, ale są też na plus, to był pełen złotych monet! Zbierz jak najwięcej złota, jak to możliwe, że wciąż jest przydatny! Ze złotych monet marchwi można kupić dopalacze, specjalne przedmioty gry i ubrania dla Twojego królika. Podziel się osiągnięciami z przyjaciółmi na Facebook, stał się królem dżungli. Jeśli lubisz gry w stylu arkadami szparagową, Jungle Bunny Run do gustu!

Opis Bunny Jungle Run:

  • Piękne i kolorowe biegacz, pełen zabawnych przygód dla graczy w każdym wieku
  • Piękna grafika 3D i dżungla śmieszne znaki
  • Spotkasz po drodze wiele dzikich zwierząt
  • Zestaw znaków, które mogą być odblokowane
  • Nieograniczone biegacz, nie wpaść w szpony szalonego królika Czarnym

Reklama

Pobierz Jungle Run Bunny 1.05 dla LG K10 LTE

informacje ogólne
wersja 1.05 (6)
Data umieszczenia 2013-10-31 09:44
rozmiar 45.55 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Uwaga!
Przypuszcza się, wirus (1)
TrendMicro-HouseCall → Suspicious_GEN.F47V0709

Przed zainstalowaniem aplikacji, sprawdź raport miejscu virtustotal.com i upewnij się, że wniosek nie spowoduje uszkodzenia urządzenia.
data kontroli 2014-09-29 21:00:14
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(156)
3.17★ 63.43%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2013/11/01 09:40
Inne gry LG K10 LTE

LG K10 LTE

LG K10 LTE Wersja: Android 5.1 (Lollipop)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 410)
Ekran: 5.30", 720x1280
Rozmiary: 144.70 x 73.60 x 8.70 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |