Asphalt 8: Na wzrost
4 (1402)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG K10 LTE

Opis:

W dalszej części tych ras można znaleźć zupełnie nową mechanikę gry, że od poprzedniej części uległ znacznej zmianie na lepsze. Realistyczna fizyka, grafiki 3D oraz nowej generacji urządzeń mobilnych, dobrze zaprojektowane efekty dźwiękowe sprawią, że poczujesz adrenalinę tym wyścigu i czuję się za kierownicą samochodu wysokiej prędkości. Odbicie światła, efekty wilgoci z deszczu, farby chrom transfuzji na samochody, wygląda bardzo realistycznie. Będziesz miał wiele licencjonowanych samochodów, najbardziej znanych marek, a każdy można jeździć. Kilka gier tło z miejsc i miast, setki różnych tras. Ponadto, będzie towarzyszyć w czasie każdego wyścigu specjalnie dobranej licencjonowaną muzykę popularnych artystów. Ponadto, jest kolejną innowacją - sztuczki! Wiele wiele sztuczek! Podczas każdej jazdy można spotkać dużo wspinaczki, skoki, na których można wezwać z dużą prędkością i na prawdziwy lot! Podczas lotu maszyna może toczyć i manewrowania. Gry i nie wyjść z trybu sieciowego, możesz grać z innymi graczami online na torach dla maksymalnie 8 graczy, lub jako "gonić ducha." Czy nowy rozwinięta i realistyczne uszkodzenia samochodów zmusi Cię do bardziej uważać na zakrętach i uważaj zdradliwych przeciwników i chętny do pamięci RAM. Wszystko to i jeszcze więcej czeka na Ciebie w nowej części Asfalt gry 8: na wzrost! Pedał do podłogi!Opis asfaltu 8: na wzrost:

  • Grafika 3D i nowa generacja platform mobilnych takie kolorowe wyścigi jakie kiedykolwiek widziałeś!
  • Realistyczna fizyka i efekty dźwiękowe samochodów: Ryk silnika, hamulców syk, kolizje crackle. Wszystko to w połączeniu głębiej zanurza graczy w grze.
  • Wiele miejsc do gier, będzie prowadzić do różnych krajów i miast. Więcej niż 180 wyścigów, każdy może jechać w trybie lustra. Ponadto, nie zapomnij na skróty!
  • Najsłynniejsze licencjonowane samochody wyścigowe, w sumie 47 rodzajów samochodów.
  • Zagraj z innymi graczami z całego świata w trybie multiplayer do 8 graczy w wyścigu lub ducha. Porównaj i dzielić się swoimi osiągnięciami ze znajomymi. Dumni z miejsca na tablicy!
  • Jeden z najbardziej znanych wyścigów arcade, czeka na Ciebie!


Uwaga! Gra zawiera bufor, ścieżka: / / sdcardAndroidObb


Reklama

Pobierz Asphalt 8: Na wzrost 2.1.1f dla LG K10 LTE

informacje ogólne
wersja 2.1.1f (21125)
Data umieszczenia 2015-11-07 07:20
rozmiar 40.4 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2015-11-07 09:21:05
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

odczytywanie zakładek internetowych i historii

Pozwala aplikacji na odczytywanie historii wszystkich URL-i odwiedzonych w przeglądarce oraz wszystkich zakładek w przeglądarce. Uwaga: to uprawnienie może nie być egzekwowane przez przeglądarki innych firm i aplikacje z możliwością przeglądania internetu.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

BILLING

BILLING

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

ACCESS_SHARED_DATA

ACCESS_SHARED_DATA

rozmiar 873.95 MB
Data umieszczenia 2013-11-06 20:41

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(1402)
4.03★ 80.54%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2013/11/07 07:00
Inne gry LG K10 LTE

LG K10 LTE

LG K10 LTE Wersja: Android 5.1 (Lollipop)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 410)
Ekran: 5.30", 720x1280
Rozmiary: 144.70 x 73.60 x 8.70 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |