Niszczyciele
3.9 (166)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG K10 LTE

Opis:

Ta gra należy do próby odtworzenia znanych strategii wiele kart, które nie tracą na popularności w dzisiejszych czasach, ale teraz nie musi spotkać się z uczestnikami, wystarczy mieć android i Internetu!
Czekasz na ekscytujące walki z innymi graczami w trybie online, jak i gra ma wiele postaci, stworzył grę z jego sztucznej inteligencji. Walki odbywają się w etapach, tj.: ukończeniu kursu, a potem wroga, i tak dalej, dopóki nie jest wyraźnym zwycięzcą. Spróbuj prawidłowo ocenić swoje siły przed atakiem wroga. Główne cechy to: Siła, Zdrowie i pancerza. Jeśli jesteś zaangażowany w walkę, ale zorientował się, że nie wygra przez życie, to można cofnąć się w czasie i spróbować pokonać przeciwnika później, kiedy stają się mocniejsze. Ssać swoją postać, zdobyć nowe poziomy i dystrybucji punktów umiejętności, aby poprawić pewne cechy. Gra posiada wiele elementów w grze, broni i sprzętu, które można znaleźć po kolejnym zwycięstwie nad wrogiem.
Wyposażyć swojego bohatera najlepsze naramienniki, hełm, pancerz, rękawice, spodnie i buty. Znaleźć najbardziej potężną broń, która pozwoli Ci skuteczniej radzić sobie z wrogami. Również bardzo dobrą cechą gry jest czat między graczami w czasie rzeczywistym, to przynosi do gry pewne ożywienie. Osiągnąć najwyższy poziom, wygrywasz grę i stać się Niszczyciele legenda!


Reklama

Pobierz Niszczyciele 5.1 dla LG K10 LTE

Nowości w tej wersji
В игру добавлены push-уведомления.
informacje ogólne
wersja 5.1 (52)
Data umieszczenia 2015-04-28 07:41
rozmiar 1.19 MB
polski nie
wymagania
android 1.6+
architektura -
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2015-04-28 10:45:26
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Wszystkie aplikacje Overmobile na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(166)
3.89★ 77.82%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2013/11/26 10:49
Inne gry LG K10 LTE

LG K10 LTE

LG K10 LTE Wersja: Android 5.1 (Lollipop)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 410)
Ekran: 5.30", 720x1280
Rozmiary: 144.70 x 73.60 x 8.70 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |