Frytki
3.6 (52)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG K10 LTE

Opis:


Teraz fani chipsów i tych, którzy chcą możliwość zbierania ponastalgirovat nowej kolekcji, w prawo na swoich urządzeniach mobilnych. Gra ma bardzo wiele rodzajów chipsów, różne tematy, i są wykonane jako repliki prawdziwych. Możesz nadal zbierać żetony z bohaterów Mortal Kombat lub Pokemon tematu, marka Chupa Chups czapki i wiele innych. Do tej pory aplikacja dostępna jest około 500 żetonów! Żetony można kupić walutę w grze, lub wygrania swoich rywali. Ci są trzy tryby gry do wyboru, można grać z sztucznej inteligencji, z przyjaciółmi lub z innymi graczami z całego świata w trybie multiplayer! Odmiana tapet ładny uczta dla oczu, a efekty dźwiękowe są tak realistyczne, że przerwa chips natychmiast na myśl dzieciństwo. Skok priorytetem jest określony za pomocą starych, dobrych mody - gra rock-nożyce-bumaga.Takzhe gry można kupić specjalny wiórów-BAT, z których będzie można zwiększyć swoje szanse, aby usunąć więcej żetonów. Zbierz największą kolekcję, i nie przegapić żadnych żetonów! Powodzenia!

Funkcje Chips:

  • 14 gatunków i około 500 żetonów dostępne, w końcu będzie nowa kolekcja!
  • Nastrojowa muzyka i projektowanie wizualne gry w wysokiej rozdzielczości!
  • Realistyczne dźwięki łamać wióry!
  • 3 tryby gry: bez rozgrywek w sieci, pojedyncza gra z komputerem i grać z przyjaciółmi.
  • Chips specjalne bity, zwiększając szanse na wygraną maksimum!

Reklama

Pobierz Frytki 1.0 dla LG K10 LTE

informacje ogólne
wersja 1.0 (1)
Data umieszczenia 2013-12-04 17:56
rozmiar 20.58 MB
polski nie
wymagania
android 2.2+
architektura ARM7 ARM6
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2014-09-26 15:18:01
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(52)
3.59★ 71.73%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2013/12/05 08:54
Inne gry LG K10 LTE

LG K10 LTE

LG K10 LTE Wersja: Android 5.1 (Lollipop)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 410)
Ekran: 5.30", 720x1280
Rozmiary: 144.70 x 73.60 x 8.70 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |