Angry Birds Sezon: Arctic Eggspedition
4 (402)

Angry Birds Sezon: Arctic Eggspedition

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG K10 LTE

Opis:

Co można powiedzieć o aktorstwie legendę? Po raz pierwszy z gry Angry Birds na iOS pojawił się w 2009 roku, ale to był dopiero początek ... dzisiaj ta gra ma o kilkanaście odmian, setki wrogów i bohaterów, kilka oddziałów, takie jak Bad Piggies, na przykład, a do pobrania jest mierzona w setkach milionów, co jest wynikiem praktycznie nieosiągalne dla 99% branży gier.
Tajemnica tego sukcesu jest prosta, jest to przede wszystkim dostępność, która jest, że gra Angry Birds może prawie każdy właściciel nowoczesnego telefonu komórkowego, nie mówiąc już tabletkę, gra obsługuje wiele systemów operacyjnych, jest nawet port na PC i konsoli! Tutaj warto nagrywania i niskie wymagania systemowe, które będą grać w komforcie, nawet na bardzo słabych urządzeń. Aby uwzględnić dostępność i proste, bardzo proste gry, każdy może grać, czy to dziecko, młodzieży, dorosłych i seniorów! Złożoność gry jest również na poziomie dostępności, jeśli są stosowane w celu osiągnięcia wysokości - spróbuj zdobyć trzy gwiazdki na każdym poziomie i zebrać wszystkie bonusy, aktywność i, szczerze mówiąc, trudne! A jeśli nie jesteś zainteresowany złożoności - jedna lub dwie gwiazdy i dalej, aby dowiedzieć się na następny poziom!
Oprócz dostępności wyjątkową jakość gry optymalizacji renderingu i niezrównaną styl, który można zobaczyć na każdym nowym poziomie, każda nowa część, jakie są Gwiezdne Wojny!

Co do Angry Birds Sezon: Arctic Eggspedition, świeciło aktualizacji wynikający zimę i zapewnić Państwu doskonałą okazję do wzięcia udziału w wyprawie po złote jaja, które tak jak w przeszłości, aby odebrać od świń, które nadal budować mądre, ale wrażliwych struktur cię zniszczyć i będzie ;)


Reklama

Pobierz Angry Birds Sezon: Arctic Eggspedition 6.6.2 dla LG K10 LTE

Nowości w tej wersji
Cleaning up around the nest, pecking at some bugs, and making minor improvements.
informacje ogólne
wersja 6.6.2 (6620)
Data umieszczenia 2018-05-23 21:36
rozmiar 99.87 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

REGISTRATION

REGISTRATION

BILLING

BILLING

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(402)
4.03★ 80.64%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2013/12/08 06:53
Inne gry LG K10 LTE

LG K10 LTE

LG K10 LTE Wersja: Android 5.1 (Lollipop)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 410)
Ekran: 5.30", 720x1280
Rozmiary: 144.70 x 73.60 x 8.70 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |