Niesprawiedliwość: Gods wśród nas
4.1 (602)

Niesprawiedliwość: Gods wśród nas

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG K10 LTE

Opis:

Witam wszystkich moich znajomych!
Dzisiaj przyjrzymy się nowej gry walki z firmą Warner Bros. Bogów niesprawiedliwości Umong nas. Gra, jak już mówiłem jest to symulator walki między superbohaterów, takich jak lampa błyskowa, Batman, Superman i innych książkowych bohaterów komiksów DC.

Wszystkie postacie przedstawione są w kilku wariantach, dzięki temu, że mają różne siły i zdolności. Gra jest wykonana w oryginalnym stylu, akcja rozgrywa się na 2d ringu, gdzie dookoła i same znaki są tekstur 3D.

Zdrowie jest najwyższym paskiem po bokach karty racpolagayutsya z postaciami, które można zmieniać w czasie walki. Sterowanie intuicyjne, trzeba nacisnąć atak na ekranie i dotykać urządzenia na dwa palce. Wykonaj combo wykonywane machnięcia i super-cios poprzez naciśnięcie ikony.

Grafika i dźwięk nie są pompowane, arena słyszał odgłosy wiatru i ognia, bardzo szczegółowe tekstury i gra shaders bliżej poziomu konsoli graficznej. Lokalizacje są także rozległe i zróżnicowane, więc można walczyć w jaskini Batmana, szpital Arhem City i innych miejscach wszechświata legendarnych DC Comics.

Dzięki pompowania bohatera, należy wpisać poziom, co z kolei przyczynia się do ciebie moc i nowe techniki. Niesprawiedliwość jest wolne do gry projekt, więc może ściągnąć właścicieli urządzeń z OC android 4.0 lub poniżej, twórcy od razu ostrzec, że na niektóre rzeczy trzeba zainwestować prawdziwe pieniądze. I to jest zrozumiałe posunięcie, ponieważ ten system nie jest doskonały.

W ogóle, zielonym robotem wciąż mam jeden dobry mecz walki, który na Android, IOS tak bardzo mało, więc polecam wszystkim, aby spróbować więcej nowego stworzenia DC.

Wystarczy pamiętać, że gra wymaga około 1,5 GB dla instalacji tak, że zaliczki wolnego miejsca na urządzeniu. Na to mam wszystkie moje myśli, jak zawsze zostawić komentarz. Dzięki za oglądanie, powodzenia wszystkim!

Reklama

Pobierz Niesprawiedliwość: Gods wśród nas 3.4 dla LG K10 LTE

Nowości w tej wersji
FREE REWARDS! Rewarded Videos and Offerwalls are back! Watch videos to earn Power Credits and refresh Energy, or complete Offers to earn even more Power Credits.

The minimum iOS version has been raised to iOS 9. Players on unsupported versions will not get Rewarded Videos and Offerwalls but they will still be able to play their game!

General game optimizations, bug fixes, and privacy updates.

As always, thank you for playing Injustice: Gods Among Us!
informacje ogólne
wersja 3.4 (5023009)
Data umieszczenia 2021-04-26 08:10
rozmiar 74.11 MB
polski nie
wymagania
android 6.0+
architektura ARM8
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BILLING

BILLING

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odczytywanie konfiguracji usług Google

Zezwala aplikacji na odczyt danych konfiguracyjnych usług Google.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(602)
4.08★ 81.6%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2013/12/12 13:35
Inne gry LG K10 LTE

LG K10 LTE

LG K10 LTE Wersja: Android 5.1 (Lollipop)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 410)
Ekran: 5.30", 720x1280
Rozmiary: 144.70 x 73.60 x 8.70 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |