GTA: San Andreas
4.1 (17743)

GTA: San Andreas

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG K10 LTE

Opis:

Witam wszystkich moich znajomych!

A dzisiaj mam wspaniałą wiadomość dla fanów serii GTA, firma wprowadziła do świata gier Rockstar mobilną wersję najpopularniejszych gier 2000 roku GTA San Andreas.

Ogólnie rzecz biorąc, gra została całkowicie skopiowany ze starszej wersji, ale funkcje są wciąż obecne, spróbuj zrozumieć, wszystko w porządku.

GTA San Andreas gra z gatunku Action, jest trzecim z rzędu i piątej części serii w linii wszystkich projektów. Pierwsze uruchomienie gry odbyła się Plastation konsoli 26 lutego października 2004 roku. Na Xbox i PC gry przyszło później, 07 czerwca 2005.

Fabuła jest bardzo zróżnicowana i składa się z wielu ważnych zadań, które znajdują się w różnych miastach. Każda misja jest uzupełniony konwersacji sceny między bohaterami, dzięki czemu można w pełni przeniknąć do działki.

Akcja rozgrywa się w 1992 roku, w okresie rozkwitu przestępczości. Trzeba zarządzać Carl Johnson, prawdopodobnie pełna nazwa nie wydaje się znajome, ale z przydomkiem, jest inaczej, CJ, że to imię bohatera podczas wszystkich odcinków. CJ - African American, w wieku 25 lat, wrócił do Los Santos po pięciu latach w Liberty City.

Oczywiście, że potrzebuje pracy, a następnie decyduje się skontaktować z gangów do zaangażowania się w poważnych przypadkach.

Rozgrywka zachował wszystkie standardowe funkcje Wielkich To auto, to sam widok z trzeciej osoby, z elementami autosimulator w ogromny świat do zwiedzania. Bohater może chodzić, biegać, skakać, wspinać się, a nawet pływać. Do obrony, można użyć broni lub walki wręcz. Jeśli chcesz poruszać się szybciej, to masz całe miasto, aż roi się od samochodów, motocykli, jachtów i wiele innych.

Całkowicie otwarty świat pozwala poruszać się w trzech różnych miejscach: Los Santos San Fierro Las Venturas, gdzie można podejmować żadnej działalności, czy to pracy lub potyczki. Oczywiście, tylko biegać po mieście szybko nudzi, a do tego jest fabuła, jak powiedziałem, składa się z oddzielnych misji, po minięciu których masz pewne umiejętności, pieniędzy, a przede wszystkim wiarygodność.

Rabunek, napad lub potyczki dość szybko przyciągają uwagę policji, z każdej gwiazdy uruchomienia polowanie na więcej policji, więc mieć się na baczności!

Oprócz misji w grze nie są mini gry i zabawy, więc można spróbować się w roli taksówkarza lub innej pracy, oprócz tego, możesz udać się do siłowni, grać w koszykówkę lub uzyskać prawo w samochodzie lub technologii motocykla.

Jak wiecie stan San Andreas jest bardzo duży, więc Rockstars dodania radar pokazujący główne wydarzenie. Na przykład, Twój dom, kiedy w toku, w których można zapisać grę.

W porównaniu z częściami preryduschimi, San Andreas obsługuje personalizacji bohatera, dzięki czemu można zmienić ubrania i akcesoria, które można kupić w sklepach w mieście. Dostępne również zmiany fryzury i tatuażu w kabinie.

Programistom priyulizit gry zostały dodane do rzeczywistości medycyny teraz, aby zawsze być w formie trzeba jeść prawo. Teraz spożycie żywności i ćwiczenia wpływają na mięśnie i wygląd bohatera i umiejętności cootvetstvenno

W związku z ogromnym wyborem pojazdów, dodano możliwość tuningu, kiedy można po prostu przemalować samochód, jak również instalacji podtlenku azotu i hydraulika.

Zbrodnia w grze zajmuje główną część fabuły, na przykład w celu osiągnięcia zysku, musisz uchwycić obszary wrogie gangi, a następnie tak długo, jak to możliwe, aby utrzymać swoje pozycje.

Inną cechą jest możliwość włamania, do tego potrzebny jest samochód i mały zespół. Loot mogą być wymieniane na prawdziwe pieniądze, a na pomyślnym wykonaniu napadu otrzymasz bonusy.

Co do arsenału broni, to jest ogromny i oferuje wiele gatunków, począwszy od kastety, a kończąc z miotacza ognia.

Ścieżka dźwiękowa jest oferowana w różnych kompozycjach muzycznych pobranych z tego okresu, więc słychać w samochodach Snop Dogg, 2pac, Dr Dre, Ozzy Osbrourne i wiele innych.

Cóż, teraz doszedłem do najważniejszych cech telefonu wersji gry.

Rockstar Games rozumieć, że obecne procesory mobilne, zdolne do partii, więc mają lepsze i szczegółowa grafika dla urządzeń mobilnych. Rozdzielczość gry obsługuje ekrany o wysokiej rozdzielczości. Dodano również dynamiczne cienie, rozszerzoną paletę kolorów i zwiększyła zakres obszaru rysunku.

Teraz porozmawiajmy o zarządzaniu, gra została w pełni zoptymalizowana do pracy z ekranem dotykowym, będzie dostępnych kilka trybów, jak deweloperzy obiecują wspierać kontrolery, jest to logiczne posunięcie.

Gra jest już dostępna w sklepach głównych systemów operacyjnych, Android, IOS, Windows Phone.

Mam na to wszystko!

Dzięki za oglądanie, powodzenia wszystkim!

Cache: sdcard / Android / OBB

https://mega.co.nz/ #! 8AFXkDZC! PlFkfkAsFmIfQvHT7uuSn2UEgK8FDSWYH9LFV80t4CY


Reklama

GTA: San Andreas dla LG K10 LTE

Ocena:

(17743)
4.14★ 82.74%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2013/12/19 13:35
Inne gry LG K10 LTE

LG K10 LTE

LG K10 LTE Wersja: Android 5.1 (Lollipop)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 410)
Ekran: 5.30", 720x1280
Rozmiary: 144.70 x 73.60 x 8.70 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |