XField Paintball 2
4.1 (127)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG K10 LTE

Opis:

Jeśli chcesz grać w paintball, i zebrać zespół nie ma czasu lub możliwości, jak również kupić wszystkie niezbędne amunicję i poświęcić czas na wycieczkę, a nawet treningu, to jest czas, aby przenieść to hobby w wirtualnym świecie i pobrania gry XField Paintball 2 na Android dzisiaj ! Po pobraniu gry, możesz dołączyć bitew online w czasie rzeczywistym i pokazać swoje umiejętności i wolę, aby wygrać tysiące innych graczy, którzy już ocenianych aplikacji i na polach bitew!

Gra została stworzona na poważnie, kiedy to zdecydował się na wdrożenie rozwój nie tylko nowoczesny silnik, który charakteryzuje się jakością i dynamiką, ale także doskonałej grafiki, fizyki, i wiele więcej! Co więcej, rozwój gry PCB firmy gry (własność autora) ściśle współpracuje z wieloma znanymi firmami, które są w jakiś sposób związane ze światem paintball, co pozwoliło bardzo starannie i wyszukanych, jak modele broni i tereny, gdzie gracze będą walczyć ich ubrania, akcesoria i wiele więcej!
Więc dołącz do nas i rozpocznij swoją drogę do zwycięstwa, Suck swoją postać, zdobyć doświadczenie i zarobić punkty na najlepszy sprzęt, powodzenia!


Cechy XField Paintball 2:

  • konkurencji w czasie rzeczywistym na oryginalnych zasadach identycznych do tych, które można spotkać w prawdziwym życiu
  • Gra ma sklep, gdzie duża ilość broni i akcesoriów z wiodących producentów
  • Walcz na najbardziej znanych polach szkoleniowych
  • kilka trybów gry do ćwiczeń i odpoczynku między konkursach
  • Wiele niespodzianki i doskonałą zgodność z wieloma sterownikamiUwaga! Gra zawiera ścieżkę cache: sdcard / Android / OBB


Reklama

Pobierz XField Paintball 2 1.14 dla LG K10 LTE

Nowości w tej wersji
Update Network Engine
Graphics Optimisation
Minor Bug Fix
informacje ogólne
wersja 1.14 (25)
Data umieszczenia 2014-11-07 23:21
rozmiar 10.57 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Uwaga!
Przypuszcza się, wirus (2)
Symantec → WS.Reputation.1

TrendMicro-HouseCall → Suspicious_GEN.F47V0827

Przed zainstalowaniem aplikacji, sprawdź raport miejscu virtustotal.com i upewnij się, że wniosek nie spowoduje uszkodzenia urządzenia.
data kontroli 2014-11-08 01:21:03
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

używanie kont na urządzeniu

Zezwala aplikacji na żądanie tokenów uwierzytelniania.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

ACCESS_FIND_LOCATION

ACCESS_FIND_LOCATION

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

wykonywanie zdjęć i filmów wideo

Pozwala aplikacji na robienie zdjęć i nagrywanie filmów aparatem. Aplikacja z tym uprawnieniem może użyć aparatu w dowolnym momencie bez Twojego potwierdzenia.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

rozmiar 122.59 MB
Data umieszczenia 2014-01-12 17:10

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(127)
4.13★ 82.69%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/01/13 10:04
Inne gry LG K10 LTE

LG K10 LTE

LG K10 LTE Wersja: Android 5.1 (Lollipop)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 410)
Ekran: 5.30", 720x1280
Rozmiary: 144.70 x 73.60 x 8.70 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |