Doodle Jump Christmas Special
3.8 (65)

Doodle Jump Christmas Special

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG K10 LTE

Opis:

W ogóle gra Doodle Jump jest bardzo popularny, a do pewnego stopnia, można uznać, protoplasta skoczków gatunku, w którym główny bohater skoków i cel - wspiąć się tak wysoko, jak to tylko możliwe. Oczywiste jest, że sam gatunek pojawił się znacznie wcześniej, ale twórcy Lima Sky zrobił coś wyjątkowego. Zrobili to tak popularna, że ​​gatunek po to dodaje tysiące nowych produktów, ktoś starał się analog, ktoś wymyślił coś własnego, ktoś okazało, niektóre nie, ale wszystko zaczęło się od nich!
Gra wydana na trzech głównych systemów operacyjnych objętych wszystkich użytkowników Apple, Android i Blackberry, więc, że w pierwszym roku sprzedano ponad 5 milionów egzemplarzy! I to pomimo faktu, że gra jest rozprowadzana darmowe ... Następnie statystyki około trzydziestu tysięcy osób nadal codziennie ściągnąć go na przestrzeni lat ich liczba zmniejszyła się oczywiście, ale to jest zrozumiałe, liczba ludności na Ziemi ma limit zbyt ;)

Ogólnie rzecz biorąc, gra jest dość prosta i ma odpowiednie grafiki, ale malowane i miejsce wygląda zbyt proste, ale to nie jest ważne, ważne - każdy lubi ;) Jak już wspomniano, celem bohatera - wspiąć się tak wysoko, jak tylko potrafi. Akcja odbędzie się w różnych światach, z których czekasz i lasy deszczowe i przestrzeń i boiska do piłki nożnej i wiele, wiele więcej. Nie trzeba będzie przeszkadzać, więc być przygotowany na spotkanie zabawnych przeszkód, wśród których jest nawet UFO! Ale w ogóle, i tak wszyscy wiedzą!
Święta sama wersja różni się nieco zmodyfikowany projekt, który dodał śnieg, lód, charakterystyczne znaki i malowane kilka elementów w czerwono-zielonym kolorze. Drobiazg, ale miły!)


Reklama

Pobierz Doodle Jump Christmas Special 1.3.3 dla LG K10 LTE

Nowości w tej wersji
Performance improvements and bug fixes
informacje ogólne
wersja 1.3.3 (1300005)
Data umieszczenia 2018-12-14 17:56
rozmiar 37.25 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7 ARM6
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BILLING

BILLING

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(65)
3.78★ 75.69%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/01/21 08:09
Inne gry LG K10 LTE

LG K10 LTE

LG K10 LTE Wersja: Android 5.1 (Lollipop)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 410)
Ekran: 5.30", 720x1280
Rozmiary: 144.70 x 73.60 x 8.70 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |