Mr.Extravagant
3.6 (48)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG K10 LTE

Opis:

Twórcy umieścili ich gra dla tych, którzy są w pracy bardzo zmęczony, że nie pozostawia szans na ich życie osobiste. Sytuacja jest prosta, blokada pracy, problemy w pełni, w takiej sytuacji jest po prostu niezbędne, aby odpocząć i być rozproszony przez coś przyjemnego i ciekawego. I to jest właśnie dla Ciebie i dostarczać świat stworzony dla głównego bohatera tych niesamowitych przygód! Podbój klubów i spotkać każda dziewczyna tutaj automat wszystko jest możliwe! Zapomnieć o swoich problemach, dopóki nie są zanurzone w tej grze wszystko inne nie ma znaczenia!


Ale wymaga każdy przyzwoity Spree oznacza programiści nie zapomnieli o tym! Tak więc przed wyruszeniem na wiatr trzeba grać w kasynie lub na giełdzie, to daje wystarczających finansów do wydania następnej nocy, jak chcesz, i przejść do dowolnego miejsca w mieście, to jest dosłownie do Ciebie!

Co czeka na Ciebie w Mr.Extravagant gry?

Najważniejszym i podstawowym - nie ma piętnaście piękne dziewczyny, które można zaczarować i dosłownie ukraść ich serca, i trzeba to zrobić w dowolnym celu! Kusić, przekonać, powiedz im historie, wszystko dla Twojego celu!

W tej grze są setki technik, aby poprawić wygląd znaku, że nikt nie mógł się oprzeć jego uroku, sprawdź je wszystkie!

Drogie samochody. I jak bez nich? Samochody sportowe, długie limuzyny, sedany wykonawcze i ekskluzywne supersamochodów - to jest dokładnie to, co przyda się na szczęście!

Rozgrywka sobie sprawę, że deweloperzy są przekonani, że tylko proste gry są w stanie zapewnić prawdziwą przyjemność i może pomóc Ci się zrelaksować, więc nie podkreśla się - wszystko jest proste.

Częste aktualizacje! Myślałeś, że piętnaście dziewcząt jest granica? Na pewno nie! Aktualizacje obiecać nowe dziewczyny, które będą jeszcze piękniejsze i mniej dostępne, ale doświadczenie masz, więc weź to jako wyzwanie ;)


Reklama

Pobierz Mr.Extravagant 1.0.2 dla LG K10 LTE

informacje ogólne
wersja 1.0.2 (3)
Data umieszczenia 2014-01-21 18:36
rozmiar 21.86 MB
polski nie
wymagania
android 2.2+
architektura ARM6
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2014-09-27 12:54:20
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

Aktualizacja statystyki urządzenia.

UPDATE_DEVICE_STATS

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(48)
3.63★ 72.65%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/01/22 08:36
Inne gry LG K10 LTE

LG K10 LTE

LG K10 LTE Wersja: Android 5.1 (Lollipop)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 410)
Ekran: 5.30", 720x1280
Rozmiary: 144.70 x 73.60 x 8.70 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |