Południe Surfers - Marine metra
3.8 (44)

Południe Surfers - Marine metra

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG K10 LTE

Opis:

Przy tak ekscytujące i sporty ekstremalne, takie jak surfowanie cię chętnie wprowadzają trochę pingwina i jego przyjaciół, którzy są prawdziwymi mistrzami w swoim rzemiośle! Poczuj prawdziwe morze i cieszyć się niesamowite fale dryfujących doświadczenie na złamanie karku. Niektóre są po prostu ogromne fale, przygotuj się na to! Spojrzeć w oczy swoim strachu i wściekłości dalej, w górę iw dół szalejące fale. Dodać zawrotnym skoki i akrobacje. Na swojej drodze można znaleźć sople łamiącym je otrzymasz punkty zawodnika! Jeśli spadł płytę, trzeba zacząć wszystko od nowa, więc staram się być ostrożny! Deweloperzy dał grę jego pięknym fizyki i grawitacji równowagi, z którego będzie można poczuć się jak unoszą się na falach obecnych. Sterowanie w grze jest bardzo przyjemny i intuicyjny, w pełni wykorzystuje możliwości akcelerometr z urządzenia mobilnego. Gdzie przechylić urządzenie, i nie będzie skłonny deskę surfingową! Do wykonywania skoków i trików wystarczy potrząsnąć urządzeniem lub po prostu dotknij ekranu dotykowego! Złap falę! Powodzenia i miłej zabawy!


Funkcje South Surfers - Marine Subway:

  • Ciesz się rozgrywki w tym symulatorze surfingu zręcznościowa!
  • Wybierz główny surfingu z czterech dostępnych!
  • Przecinać fale na desce surfingowej i wykonywać zawrotne akrobacje!
  • Łatwa do nauczenia się kontroli z akcelerometrem!
  • Zbierać kawałki lodu, spróbuj uzyskać maksymalną liczbę punktów!
  • Realistyczna fizyka gry silnik!
  • Jasne i kolorowe grafiki!

Reklama

Pobierz Południe Surfers - Marine metra 2.0.5 dla LG K10 LTE

informacje ogólne
wersja 2.0.5 (2000005)
Data umieszczenia 2014-02-03 18:05
rozmiar 28.57 MB
polski nie
wymagania
android 1.5+
architektura ARM6
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2014-09-26 19:57:02
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

odczytywanie statystyk dotyczących baterii

Pozwala aplikacji na odczytywanie bieżących danych o niskim poziomie naładowania baterii. Potencjalnie umożliwia aplikacji zbieranie szczegółowych danych o używanych aplikacjach.

zmienianie ustawień dźwięku

Pozwala aplikacji na modyfikowanie globalnych ustawień dźwięku, takich jak głośność oraz urządzenie wyjściowe.

Niski poziom dostępu do ustawiania orientacji (w aktualny obrót) ekranu.

SET_ORIENTATION

Dostęp do niskiego poziomu zarządzania energią.

DEVICE_POWER

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie kontaktów

Pozwala aplikacji na czytanie danych o kontaktach zapisanych w urządzeniu, w tym informacji o częstotliwości rozmawiania, przesyłania e-maili i komunikowania się w inny sposób z poszczególnymi osobami. Aplikacje z tym uprawnieniem mogą zapisywać dane kontaktów, a złośliwe aplikacje mogą udostępniać dane kontaktu bez Twojej wiedzy.

modyfikowanie kontaktów

Pozwala aplikacji na modyfikowanie danych o kontaktach zapisanych w urządzeniu, w tym informacji o częstotliwości rozmawiania, przesyłania e-maili i komunikowania się w inny sposób z poszczególnymi kontaktami. Aplikacje z tym uprawnieniem mogą usuwać dane kontaktów.

zmienianie ustawień dźwięku

Pozwala aplikacji na modyfikowanie globalnych ustawień dźwięku, takich jak głośność oraz urządzenie wyjściowe.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

BILLING

BILLING

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

odczytywanie rejestru połączeń

Pozwala aplikacji na czytanie rejestru połączeń urządzenia, w tym danych o połączeniach przychodzących i wychodzących. Aplikacje z tym uprawnieniem mogą zapisywać dane rejestru połączeń, a złośliwe aplikacje mogą udostępniać te dane bez Twojej wiedzy.

zapisywanie rejestru połączeń

Pozwala aplikacji na modyfikowanie rejestru połączeń urządzenia, w tym danych o połączeniach przychodzących i wychodzących. Złośliwe aplikacje mogą wykorzystać tę możliwość, by wyczyścić lub zmodyfikować rejestr połączeń.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(44)
3.85★ 76.91%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/02/06 12:04
Inne gry LG K10 LTE

LG K10 LTE

LG K10 LTE Wersja: Android 5.1 (Lollipop)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 410)
Ekran: 5.30", 720x1280
Rozmiary: 144.70 x 73.60 x 8.70 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |