Gold Miner Valentine
4 (40)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG K10 LTE

Opis:

W rzeczywistości, ta interpretacja klasycznej gry o wydobyciu złota, który jest znany przez wszystkich, lub prawie wszystkich ;) W każdym razie punkt gry pozostaje ten sam - będziesz kopać złota, więcej - tym lepiej. Strategia wyboru - małe kawałki łatwiej ukraść, ale przynoszą dużo mniej punktów w porównaniu do duży, ale duże i trudne do przeprowadzenia się tak wiele razy, zarówno przez tyle małych i dużych czasów, jako opcja - można łączyć, jak większość specjalistów - wyciągnij każdy ostatni okruszek!

Ale co może mieć wydobycie złota Walentynki? Może złoty będzie kupować drogie prezenty? Niewątpliwie, ale w innym sensie. Programiści jak wskazówka, że ​​tylko miłość górnicy i samego złota ma innej drogi! Tak, że zmiany w tym Gold Miner musisz wyciągnąć na powierzchnię kawałków złota, że jego forma jest bardzo mocno przypomina serca!

Ale nie zapominajcie, oprócz złota w grze i może być wydobywany kamieni szlachetnych, ich kształt nie ulega zmianie, najwyraźniej do nich, deweloperzy nie czują żadnej szczególnej miłości ;) Ale w głębi pojawiła i ciekawe prezenty, które wyglądają jak pudełko czekoladek sobie w formie serca. Łapie je i korzystać z pomocnych bonusów, które mają na celu jedno - pomóc Ci uzyskać jak najwięcej złota!


Reklama

Pobierz Gold Miner Valentine 1.1.1 dla LG K10 LTE

Nowości w tej wersji
- Bug fixes and performance improvements.
informacje ogólne
wersja 1.1.1 (644160901)
Data umieszczenia 2016-09-01 06:08
rozmiar 37.53 MB
polski nie
wymagania
android 2.3.3+
architektura x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(40)
3.98★ 79.67%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/02/12 11:07
Inne gry LG K10 LTE

LG K10 LTE

LG K10 LTE Wersja: Android 5.1 (Lollipop)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 410)
Ekran: 5.30", 720x1280
Rozmiary: 144.70 x 73.60 x 8.70 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |