Potwór Warlord
4.3 (33)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG K10 LTE

Opis:

Zaczynając grę, szybko sobie sprawę, że trzeba armii, dużą armię potężnych potworów, które pozwalają konkurować z wieloma innymi graczami, ale trzeba poświęcić dużo wysiłku, aby zebrać dość zbierania niepokonane stworzeń! Upodobanie do gromadzenia cechę wielu ludzi, wśród nich wiele właścicieli Android, który stworzył i to świetna gra!

Do swojej kolekcji potworów musisz złapać je w sensie dosłownym, bo rozpocząć grę natychmiast dostać się do przygody pełne tajemnic i walk w trakcie których będzie można przejąć i nowych członków armii. Wszystkie potwory są podzielone na sześć typów, prawie jak żywiołaki, tylko większe - cztery elementy standardowe, jak i ciemne i światło! Kompletne przeciwieństwa! Wszystkie potwory w grze są wyjątkowe, każdy ma swoje własne cechy szczególne, mogą być przydatne w każdej takiej sytuacji, więc tym więcej stworzeń zbierzesz, tym więcej będzie łatwiejsze i bardziej zabawne. Ale to nie wszystko, można połączyć z potworami, aby uzyskać więcej rzadkie i wyjątkowe stworzenie, będzie silniejsza i mocniejsza, więc myślę o tym, że jest to świetna okazja, aby pokonać swoich wrogów!
Trzeba walczyć nie tylko z innymi graczami, ale także z wielkimi bossami, które są powszechne tutaj! Ditto dla graczy zorganizował specjalną wspólne kampanie, podczas których można zwiedzić lochy, gdzie można znaleźć skarby, jak i nowe potwory do swojej kolekcji.
Oprócz walk w grze i dobrze rozwiniętej komunikacji, więc w czasie i po walkach PvP można rozmawiać z innymi graczami, zawieraj sojusze, a nawet klany!


Reklama

Pobierz Potwór Warlord 7.9.2 dla LG K10 LTE

Nowości w tej wersji
Ver 7.9.2 is live. !
1. Previously unpurchaseable Star Monsters can now be obtained using Monster Points at the Limited Shop.
informacje ogólne
wersja 7.9.2 (792)
Data umieszczenia 2021-07-17 18:57
rozmiar 77.86 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

READ_PHONE_NUMBERS

READ_PHONE_NUMBERS

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Wszystkie aplikacje GAMEVIL na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(33)
4.26★ 85.1%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/02/21 17:56
Inne gry LG K10 LTE

LG K10 LTE

LG K10 LTE Wersja: Android 5.1 (Lollipop)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 410)
Ekran: 5.30", 720x1280
Rozmiary: 144.70 x 73.60 x 8.70 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |