Tiny Wieża
3.2 (41)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG K10 LTE

Opis:

Gry tego typu są dość nietypowe, więc ludzie odnoszą się do nich na dwa sposoby, z jednej strony nie ma wielu fanów, z drugiej ci, którzy nie rozumieją grę i nie lubią, jako konsekwencja. Ale w każdym razie, na podstawie tej gry się gra Star Wars: Tiny Gwiazda Śmierci, przegląd, który został wydany wczoraj, co dowodzi, że nie jest wystarczające zapotrzebowanie na grach tego gatunku!

Jak już wspomniano, wieża jest zamieszkany przez ogromną liczbę młodych ludzi, oni chętnie witają cię podczas logowania się do gry i bardzo prosimy, aby znaleźć im mieszkania i pracę. Wystarczy, że będziesz musiał po prostu zrób to! Zbuduj wieżę biznesowego, który będzie w stanie żyć i pracować znajomych bitizyane! Rozwijać Tiny Tower i uczynić go wyżej i wyżej, wybrać piętro umieszczeniu sushi bar, w jakim miejscu. Każda instytucja powinna przynieść przyzwoite dochody, tym więcej podłogi budować, tym więcej dochodu teraz. Tylko każdy mieszkaniec można spersonalizować, wybierz odpowiedni kostium. Jeśli uważasz, że niektóre złe bitizyanin ma swoje zadania, a następnie zastąpić go innym, dostać każdy odpowiedniego zatrudnienia, a następnie całkowita wydajność znacznie wzrośnie. Gdy kondygnacji wieży zaczynają zbliżać się chmury, będzie mógł służyć gości VIP, która znacznie zwiększy prestiż swojej instytucji, a dochód zostanie podwojona! Stać się prawdziwym biznesmenem!


Cechy aplikacji Tiny Tower:

  • Zabawna i wciągająca gra zręcznościowa, w stylu 8bit!
  • Zbuduj swój własny biznes wieży!
  • Czy wieża wyższa i bardziej prestiżowe! Budować nowe piętra, i to na wszystkich różnych miejscach!
  • Znajdź zabawy bitizyanam praca! Będą żyć w wieży podczas pracy!
  • Każdy mieszkaniec wieży można spersonalizować!
  • Podziel się osiągnięciami na Facebooku i Twitterze!

Reklama

Pobierz Tiny Wieża 1.7.0.8 dla LG K10 LTE

informacje ogólne
wersja 1.7.0.8 (51)
Data umieszczenia 2014-11-07 12:04
rozmiar 28.35 MB
polski nie
wymagania
android 2.0+
architektura ARM7 ARM6
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie kontaktów

Pozwala aplikacji na czytanie danych o kontaktach zapisanych w urządzeniu, w tym informacji o częstotliwości rozmawiania, przesyłania e-maili i komunikowania się w inny sposób z poszczególnymi osobami. Aplikacje z tym uprawnieniem mogą zapisywać dane kontaktów, a złośliwe aplikacje mogą udostępniać dane kontaktu bez Twojej wiedzy.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zmienianie połączeń sieciowych

Zezwala aplikacji na zmianę stanu łączności sieciowej.

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

dostęp do dodatkowych poleceń dostawcy informacji o lokalizacji

Umożliwia aplikacji dostęp do dodatkowych poleceń dostawcy informacji o lokalizacji. Aplikacje z tym uprawnieniem mogą wpływać na działanie GPS-u lub innych źródeł lokalizacji.

BILLING

BILLING

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

instalowanie skrótów

Pozwala aplikacji dodawać skróty bez interwencji użytkownika.

odinstalowywanie skrótów

Pozwala aplikacji usuwać skróty bez interwencji użytkownika.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

odczytywanie rejestru połączeń

Pozwala aplikacji na czytanie rejestru połączeń urządzenia, w tym danych o połączeniach przychodzących i wychodzących. Aplikacje z tym uprawnieniem mogą zapisywać dane rejestru połączeń, a złośliwe aplikacje mogą udostępniać te dane bez Twojej wiedzy.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(41)
3.2★ 63.97%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/02/25 08:57
Inne gry LG K10 LTE

LG K10 LTE

LG K10 LTE Wersja: Android 5.1 (Lollipop)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 410)
Ekran: 5.30", 720x1280
Rozmiary: 144.70 x 73.60 x 8.70 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |