Wyspa górnik
4 (45)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG K10 LTE

Opis:

Wyrusz w niezapomnianą przygodę z pogodnym stary, doświadczony Gold Miner, aby odkryć nowe lądy i wyspy, gdzie można uzyskać wiele nienaruszone zasoby! Będziesz cieszyć się szeroki wybór miejsc, a nawet różne rodzaje warunków pogodowych. Oprócz tego, można stale zobaczyć przeszkody, które można pokonać tylko przez najbardziej doświadczonych gold digger! Z przeszkód może pomóc uporządkować dobry arsenał specjalnych funkcji i super zysk, tym dynamitu i wiązki laserowej! Ciesz się kolorowe dekoracje i doskonale zaprojektowane grafiki! W trakcie gry będzie odtwarzać muzykę zabawa niczym z atmosfery gry. Sterowanie w grze jest bardzo proste i intuicyjne, w stanie zrozumieć nawet małe dziecko! Kopalnia złota, gdzie można, otrzymać aktualny status i stać się najlepszym poszukiwaczem skarbów na świecie!


Cechy Górnik Island:

  • Znajdziesz tu ponad 200 różnych misji i testów!
  • 6 typów lokalizacji: wyspa zielona łąka, śnieg, las, pustynia, lód, ziemia, jaskinia na tajemniczej wyspie i ocean, który łączy wyspę!
  • Świetna grafika w wysokiej rozdzielczości!
  • Różne warunki pogodowe: noc, deszcz, śnieg, a nawet burzy piaskowej!
  • Kilka rodzajów zasobów złota!
  • Wiele przeszkód: Perkusja z starego dynamitu, pajęczyny, śniegu i ognia nietoperze, skorpiony, jeżozwierze, węże, a nawet rekiny!
  • Super umiejętności! , Które pomogą Ci poradzić sobie z ciężkimi przeszkodami!
  • Zbieraj punkty i staram się być na liście 25 najlepszych graczy!

Reklama

Pobierz Wyspa górnik 1.0.8 dla LG K10 LTE

informacje ogólne
wersja 1.0.8 (8)
Data umieszczenia 2014-02-25 16:09
rozmiar 36.58 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM6
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2014-09-29 23:27:03
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

odczytywanie kontaktów

Pozwala aplikacji na czytanie danych o kontaktach zapisanych w urządzeniu, w tym informacji o częstotliwości rozmawiania, przesyłania e-maili i komunikowania się w inny sposób z poszczególnymi osobami. Aplikacje z tym uprawnieniem mogą zapisywać dane kontaktów, a złośliwe aplikacje mogą udostępniać dane kontaktu bez Twojej wiedzy.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(45)
3.98★ 79.64%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/02/27 09:08
Inne gry LG K10 LTE

LG K10 LTE

LG K10 LTE Wersja: Android 5.1 (Lollipop)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 410)
Ekran: 5.30", 720x1280
Rozmiary: 144.70 x 73.60 x 8.70 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |