Galaxy Empire: Evolution
3.6 (144)

Galaxy Empire: Evolution

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG K10 LTE

Opis:

W grze fabuła wygląda w odległej przyszłości, gdy zasoby naturalne na naszej planecie prawie zabrakło dla szczątków strasznej wojny rozpocznie, a większość ludzi ma tendencję do odejścia w przestrzeni, zwłaszcza jeśli wziąć pod uwagę, że większość czat planety staną się niezdatne do zamieszkania. A znajdziesz się na dużym statku, który poszedł w kosmos w poszukiwaniu odległej planecie, który może być w domu, co więcej, po wielu latach wędrówki tej planecie znaleziono! To jest właśnie moment, kiedy jest szansa, aby zacząć od nowa i zbudować wielkie imperium, które będzie istnieć przez swoich reguł i praw.
Jednakże rzeczywisty Imperium jest złożony mechanizm, który jest utworzony z pewnej liczby czynników, w tym dużej ilości minerałów potrzebnych do budowy i eksploatacji, rozwój różnych technologii, które mogą wysyłać dalej w przyszłości, jako taka jest ogromna flota, który jest gotowy, aby nie tylko ochronę, ale i może zniewolić inne ziemie. Ale nie zapomnij o sojusze z innymi graczami, a także będzie można dostać tylko silniejsze i móc pokazać cały kosmos jego wytrzymałości i mocy.
Jak to stało się modne, można wybrać kilka sposobów pokojowego rozwoju lub dyplomacji i handlu lub działalności zahvatcheskuyu i otwartej agresji, które będą poważane i szanowane.

Opis Galaxy Empire: Evolution:

  • świetna gra online z doskonałą integracją
  • specjalny sklep w przestrzeni gry
  • Dostępność specjalnym czacie, gdzie można komunikować się z milionami graczy
  • sceny gry, które zapamiętasz na długo
  • bardzo prosta obsługa i intuicyjny interfejs
  • każde święto czekać na promocje i prezenty!

Reklama

Pobierz Galaxy Empire: Evolution 1.9.36 dla LG K10 LTE

Nowości w tej wersji
What's new:

1. Minor bug fixes
informacje ogólne
wersja 1.9.36 (3496)
Data umieszczenia 2018-05-23 21:39
rozmiar 47.19 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

BILLING

BILLING

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(144)
3.6★ 71.95%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/03/04 21:37
Inne gry LG K10 LTE

LG K10 LTE

LG K10 LTE Wersja: Android 5.1 (Lollipop)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 410)
Ekran: 5.30", 720x1280
Rozmiary: 144.70 x 73.60 x 8.70 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |