Smash Hit
4.3 (104)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG K10 LTE

Opis:

Witam wszystkich moich znajomych!

Dzisiaj patrzymy na pasażu przeboju studio przeciętne.

Gra zaoferuje nam iść do futurystycznego podróży przez innego wymiaru. Po drodze można spotkać piękne krajobrazy ciał geometrycznych do stale zmieniających się z każdym nowym poziomie. Sens gry jest prosta, trzeba przełamać bariery kulki, aby przejść dalej. Liczba rund jest ograniczona, więc trzeba być bardzo dobrze ukierunkowane i skoncentrowane gracza. Ponadto, należy oczekiwać, że trajektoria piłki rozbić w ciężkich celów ruchu. Pukanie dostaniesz kule kryształy, puka - multishar 10 kryształów, ale jeśli będziesz dotykać przeszkody niestety, traci 10 piłek.

Cechą gry jest rozgrywka, jak już powiedziałem, to proste, ale bardzo ciekawe. Fizyka w grze zapłacili dużo wartości, dzięki lotu piłki wydaje się bardzo realistyczne. Mechanika rozbitego szkła i innych przedmiotów w pierwszym prowadzone tak, jakby to były naprawdę dzieje się w Twojej okolicy.

Grafika wygląda bardziej niż wystarczająco, cieniowania, oświetlenia i wielkie promocje. Efekty wykonywać swoją pracę. Dźwięk zadowolony z terminu rozgrywki, więc na każdym poziomie będzie brzmieć ich utworów i efektów dźwiękowych.

Co do lokalizacji, są one przedstawiane w 50 różnych obszarach z powtarzających stylów graficznych.

W ustawieniach w grze znajdziesz 3 tryby grafiki, niskie, średnie i wysokie.

Arcade obsługuje funkcje społeczne Google +, dzięki czemu można konkurować z przyjaciółmi na scenie najlepiej mijania.

Podsumowując, warto zauważyć, że gra hitem jest naprawdę najlepsze z tego gatunku Arcade, realistyczną grafiką, wiele efektów dźwiękowych i wciągająca fabuła - wszystkie atuty hitem. Gra zdecydowanie lubię ludzi, którzy potrzebują coś zrobić w wolnym czasie, a ktoś będzie opóźniać grę i będzie uruchomienie aplikacji na urządzeniu mobilnym.

Smash Hit teraz dostępne w sklepie Google Play jest całkowicie bezpłatna i jest zintegrowana z Premium-wersji, daje możliwość rozpoczęcia przejściu punktu kontrolnego poziomu i przechowywane w chmurze ci. Wszystko to jest dostępne do 67 rubli. Cóż, jest to potrzebne, czy nie jest do Ciebie!

Mam na to wszystko.

Dzięki za oglądanie, powodzenia wszystkim!


Reklama

Pobierz Smash Hit 1.4.2 dla LG K10 LTE

Nowości w tej wersji
64 bit compatibility
informacje ogólne
wersja 1.4.2 (10402)
Data umieszczenia 2019-06-17 19:46
rozmiar 78 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM8 ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(104)
4.35★ 86.94%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/03/11 14:26
Inne gry LG K10 LTE

LG K10 LTE

LG K10 LTE Wersja: Android 5.1 (Lollipop)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 410)
Ekran: 5.30", 720x1280
Rozmiary: 144.70 x 73.60 x 8.70 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |