FRONTLINE COMMANDO 2
4.4 (161)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG K10 LTE

Opis:

W historii gry w pierwszej części głównego bohatera została zdradzona i porzucona na pastwę losu i pewnej śmierci, ale tak, jak powinno być w każdym właściwego sequel - główni bohaterowie nie umierają! Jeśli wszyscy umierają ... Jednak teraz swój główny cel - zemścić się na tych, którzy nie tak z tobą i zniszczyć wszystkie inne, które stara się utrudnić do wymierzania sprawiedliwości.

Podobnie jak w pierwszej części podstawowej idei - montaż własny zespół specjalistów, z których każdy będzie odgrywać ważną rolę i pociągnąć innych w danej sytuacji. Poza tym, że żołnierze muszą znaleźć sposób, by być bardzo szeroki wybór, wszystko gra ma więcej niż sześć kilkanaście unikalnych najemników, gotowe do przyłączenia się do szeregów. Po zebraniu każdy zespół będzie musiał pompować prawidłowo trenować i, że tak powiem ujawniają swój pełny potencjał. Dla zespołu przeznaczony do więcej niż cztery kilkunastu misji, a jeśli to nie wystarczy, wciąż ponad 10 misje specjalne za najbardziej trwałe. Podobnie jak popularny teraz, można walczyć nie tylko z wrogami, ale także przeciwko innym graczom przetestować swoje i ich zespoły, próbuje dowiedzieć się, kto jest chłodniej, do pewnego stopnia, to jest główny cel i główna różnica między tej części poprzednie .
Po prostu nie może się poruszać z boku i świata wokół ciebie, dla walk PvP jest siedem miejscowości, każdy element, który może być uszkodzony, jest to konieczne? - Według własnego uznania. Czekają na Ciebie wiele różnych rodzajów wojsk, zbiorników na ziemi, w powietrzu i na łopatki inne ciekawe rzeczy, które po prostu nie mogą być na polu bitwy! O broni, więc nie zapomnij wszystkie bronie mogą zostać poprawione, zmienione i zmodernizowane. Oprócz karabinów maszynowych i różnych karabinów, materiałów wybuchowych oraz innym standardowym arsenale będziesz miał drony bojowe, mogą być bezpiecznie przesyłane do poszukiwań lub rzucić w wir walki, ratując życie swoich żołnierzy! Gra jest zoptymalizowana dla tabletów, które można poczuć się jak wojennej nigdzie indziej!


Uwaga! Gra zawiera ścieżkę cache: sdcard / Android / OBB


Reklama

Pobierz FRONTLINE COMMANDO 2 3.0.3 dla LG K10 LTE

Nowości w tej wersji
Bug fixes and other improvements to game performance
informacje ogólne
wersja 3.0.3 (3030)
Data umieszczenia 2016-01-26 05:46
rozmiar 76.51 MB
polski nie
wymagania
android 3.0+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2016-01-26 07:48:07
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BILLING

BILLING

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

rozmiar 71.51 MB
Data umieszczenia 2014-03-13 18:07
Wszystkie aplikacje Glu na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(161)
4.42★ 88.41%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/03/14 09:59
Inne gry LG K10 LTE

LG K10 LTE

LG K10 LTE Wersja: Android 5.1 (Lollipop)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 410)
Ekran: 5.30", 720x1280
Rozmiary: 144.70 x 73.60 x 8.70 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |