Cut The Rope 2
4.4 (441)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG K10 LTE

Opis:

Witam wszystkich moich znajomych!

Dzisiaj przyjrzymy się nowej części serii Cut The Rope 2 z pracowni Zeptolab.

Gra pojawiła się na IOS w grudniu ubiegłego roku, a na półkach sklepowych Google Gra ma właśnie teraz.

Części cięcia liny było wiele nowych funkcji różniły i miejsc, a cel był taki sam, jak karmienie głodnego smoka nazwie Am Mniam.

Cut The Rope 2 - jedna z niewielu gier, które nie muszą się radykalnie zmienić, wystarczy dodać nowe funkcje, lokalizacje i mały kok. Razrabotchkiki nie tak, po drodze, mamy znany produkt, ale z zaktualizowanym gry i funkcje.

Cóż, teraz do gry i spróbować dowiedzieć się, co jest co.

Zacznijmy od najważniejszych, obecnie w niektórych poziomach Am Nyamaa może przejść przez teren przypomnieć, że w poprzednich częściach vzaimodestvie bohaterem było niemożliwe.

W drugiej części podróży Am Nyamaa nie ograniczą swoje ulubione pole, teraz będzie on przenieść się do nowych miejsc, gdzie rozpoczyna swoją podróż przez rzek, lasów, ulic miejskich i samochodów wysypisk, które nie pozwoli na pyszne słodycze.

Gry dodano nowe postacie, Roto, Lick, Niebieski, podrzucać i Boo, że Odori różne funkcje, dzięki którym pomoże Am Nyamu osiągnąć zamierzony cel - słodki cukierek.

Deweloperzy śledzić modę i dodał dostosowanie gry Am Nyamaa, teraz możesz ubierać i tak piękny smok, a także zmienić kolor lin.

Co do zarządzania, zachowuje wszystkie standardowe funkcje z poprzednich ratach, tak, aby zanurzyć się w grze od pierwszego poziomu.

W czasie gry ma ogromny wybór poziomów. Ale wiedząc zeptolab, będą jeszcze po chwili, więc stay tuned. Samo menu jest przekształcony, teraz wyświetla mapy podróży Am Nyamaa przy wyborze określonego poziomu smoka skacze dotknąć miejsce. Wygląda bardzo fajnie! Poza tym mile zaskoczony, optymalizacji dla urządzeń z systemem Android KitKat, przyciski systemowe są spychane w dół, a sama gra jest rozciągnięta na cały ekran.

Cóż, chcesz iść w świat niesamowitych przygód razem z Am Nyamom wtedy śmiało iść do sklepu Google Play.

Mam na to wszystko.

Dzięki za oglądanie, powodzenia wszystkim!


Reklama

Pobierz Cut The Rope 2 1.33.0 dla LG K10 LTE

informacje ogólne
wersja 1.33.0 (2146168)
Data umieszczenia 2021-07-31 12:31
rozmiar 73.84 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Wszystkie aplikacje ZeptoLab na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(441)
4.39★ 87.73%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/03/28 17:14
Inne gry LG K10 LTE

LG K10 LTE

LG K10 LTE Wersja: Android 5.1 (Lollipop)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 410)
Ekran: 5.30", 720x1280
Rozmiary: 144.70 x 73.60 x 8.70 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |