Super siła grawitacji
0 (0)

Super siła grawitacji

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG K10 LTE

Opis:

Ogólnie gra jest, że konieczne jest, aby przejść w dół, słuchając supergrawitacja. Wydaje się nieskomplikowane i nudne, ale można się spodziewać grafiki starej szkoły nie zapomnieli Dendy, 8-bitowy rytmiczną muzykę, kilkanaście barwnych postaci i dążyć do osiągnięcia kilka wrogów udaremnione i terenu.
Uruchomieniu Alien. Oczywiście, te same zielenie. Później zostanie odblokowany i innych znaków (drugi jest zombi z ślimak mózgu, jak na ironię). Podbój planety jesteś 2 tryby, normalny i Hardcore. I trzy wybór devaysa:

  • Tarcza - bułka ekran pomaga
  • Bomba - niszczy wszystkie szkodliwe obiekty
  • Magnes - zwiększa promień zbierania cookies. Premie IE.


Porady na marginesie:
Na pierwszym poziomie, unikać piły łańcuchowe i min (górna część kuli). Wchłonąć krów i spróbować dostać się do fioletowym kółku, da szybką kąpiel i zdolność do niszczenia niektórych bloków, a tym samym złoto. Zdobywaj zelektryfikowanych niebieskie koła, to tarcze. Uważaj, aby nie wpaść w dziurę pomiędzy dwoma pełnymi bloków, postacie nie mogą skakać bardzo wysoką wagę też. Zapisać w tym przypadku tylko bombę. Chwycić czerwone i żółte gwiazdy, uważaj broń. Pół-bloki są niszczone po jednym skoku na nich. I pamiętaj, że już Twój upadek, większe obrażenia.
Urządzenia zakupiono kryształów, jednak, kryształy można otrzymać i na poziomie małych ilościach. Lub kupić za prawdziwe pieniądze.
W ogóle, prowadzony na poziomie, odpręża umysł i ręce, minimalnego wysiłku, aby przejść w lewo i prawo, a naszym poziomie dochodów cudzoziemca do końca. Lub nie dochodu. Ale grać jako zombie z ślimaka mózgu nadal stoi.


Reklama

Pobierz Super siła grawitacji 1.0.0 dla LG K10 LTE

informacje ogólne
wersja 1.0.0 (2)
Data umieszczenia 2014-03-30 18:15
rozmiar 25.69 MB
polski nie
wymagania
android 2.3.3+
architektura ARM6
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2014-09-27 14:12:32
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
BILLING

BILLING

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(2)
0.9★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/03/31 07:06
Inne gry LG K10 LTE

LG K10 LTE

LG K10 LTE Wersja: Android 5.1 (Lollipop)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 410)
Ekran: 5.30", 720x1280
Rozmiary: 144.70 x 73.60 x 8.70 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |