CarX Drift Racing
4.3 (233)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG K10 LTE

Opis:

Twórcy CarX Technologies trafić kiedy wymyślił tę grę z wielu powodów, fizyki, mechaniki i samochodów, ich zachowania, wszystko jest po prostu idealne, a czasami nie tak prosto perfecto, ale bilans jest po prostu fantastyczne! Co mogę powiedzieć, czy wersja demo gry pobierane przez prawie pół miliona ludzi! Dla takich projektów jest jeszcze zbyt wiele! Ale gdy ludzie chętni do chleba i igrzysk, a potem szybko opuścił samej gry, który jest już dostępny na naszej stronie internetowej!

Opis gry od dewelopera zaczyna się ostrzeżeniem - gra jest wciągająca, może potrwać wiele godzin! Tak naprawdę pyta robić przerwy co czterdzieści minut ... śmieszne, ale to nikogo nie przeraża!

Teraz trzeba wymienić zalety gry, w tym:

  • to pełna symulacja dryf!


Oznacza to, że będziesz miał niepowtarzalną okazję zdobycia niezapomnianych doświadczeń w tej złożonej sprawie, Co więcej, trudne i bardzo niebezpieczna - drifting. Każdy, kto kocha jeździć i upadł na bok, jak mówią, czerpać przyjemność z nim! Używać młotka lub grać Bucs gazów jak będzie bardziej wygodne! Spalone opony i felgi na chodniku czeka na Ciebie! Nie żal mi zapach ...

  • w tej chwili jest to najbardziej realistyczna gra na urządzeniach mobilnych!


Gra jest pełen fajnych samochodów, z których każdy można poczuć, dosłownie, dosłownie do każdej śruby! Wszystkie maszyny zachowują się inaczej, oraz zawsze czujesz się na to, co się obecnie zasięg. Utworow również nie oszczędził, a następnie szczegółowo na szczycie! Dźwięki z maszyn są fantastyczne, jeśli chcesz je, po prostu chwycić słuchawki! Możesz skonfigurować każdy komputer, który wynalazł czterech trybach, aby pasowały do ​​konkretnej sytuacji. Powtórki z wielu kamer pomoże Ci cieszyć się prace, a najfajniejsze przejażdżki można wlać bezpośrednio do serwisu YouTube!


  • jest zarówno jedno-i wieloosobowej gry


W trybie pojedynczym, będziesz miał coś do zrobienia, wiele utworów, kubki i osiągnięć, kupić samochód i otworzyć drogę, wszystko to zajmie Ci dużo czasu, ale jeśli się nudzić - jest specjalny mistrzostwa w Internecie, w którym każdy może wziąć udział!


Ogólnie CarX Drift Racing to zdecydowanie udany projekt, że muzyka (tak, oni soundtrack) przenosi się do sławy na rynku! Tylko trzeba pobrać ten cud i życzę powodzenia na deweloperów!


Reklama

Pobierz CarX Drift Racing 1.1 dla LG K10 LTE

informacje ogólne
wersja 1.1 (2)
Data umieszczenia 2014-04-07 17:02
rozmiar 10.48 MB
polski nie
wymagania
android 2.3.3+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2014-09-26 23:54:02
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(233)
4.31★ 86.14%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/04/08 07:02
Inne gry LG K10 LTE

LG K10 LTE

LG K10 LTE Wersja: Android 5.1 (Lollipop)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 410)
Ekran: 5.30", 720x1280
Rozmiary: 144.70 x 73.60 x 8.70 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |