Pobierz do helikoptera
4 (68)

Pobierz do helikoptera

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG K10 LTE

Opis:

Jak widać, tych, którzy lubią grać w gry akcji, lub bardzo wybredna i wybredna związane z samochodami wyścigu, nawet jeśli jest to gra na telefon komórkowy. Korzyści z technologii nie stoi i Android pełnego wsparcia, ale w każdym razie, jest to telefon komórkowy! W skrajnym przypadku tabletu. Dlatego też, w większości przypadków, zawsze jest coś na temat, że musimy zamykać oczu, takich jak grafika lub kontroli lub mechaniki lub fizyki lub uproszczone gry w ogóle, każdy to rozumie, ale wciąż są ci, którzy nie są gotowi zaakceptować. Każdy chce, aby wszystko na raz! Doskonała grafika, fizyka i naturalne Doskonale, że to wszystko zostało starannie wpisane w pięknej historii ... nic złego w sny! Więc można powiedzieć, na początku roku, ale od dnia, gra wyszła dostać się do helikoptera wiele sobie sprawę, że spełnienie marzeń-to!

W tej grze znajdziesz się we wrogim świecie, który jest dosłownie gotowy cię zjeść, ale na twojej stronie będą dwa prawdziwymi sojusznikami - gazu i hamulca! I duże koła, potężny silnik, karabin maszynowy na dachu i duży klirens! Wszystko to i trochę swoich umiejętności pomoże Ci przebić się przez wszystkie poziomy, aby pokonać wiele przeszkód, wybuchowych wszystko eksploduje i otworzyło drogę do celu. A jednak istnieje wiele trampoliny, zbudowany z gruzów, tak, że emocje gwarantowane! Więc jeśli nie boisz się przejąć zarządzanie wielkiego miejskiego SUV wraków i baz wojskowych - ta gra jest dla Ciebie! ;)


Reklama

Pobierz Pobierz do helikoptera 1.2 dla LG K10 LTE

informacje ogólne
wersja 1.2 (3)
Data umieszczenia 2014-04-16 20:21
rozmiar 48.49 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2014-09-30 00:39:02
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(68)
4.04★ 80.86%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/04/17 08:20
Inne gry LG K10 LTE

LG K10 LTE

LG K10 LTE Wersja: Android 5.1 (Lollipop)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 410)
Ekran: 5.30", 720x1280
Rozmiary: 144.70 x 73.60 x 8.70 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |