Myśliwiec Tornado 2014
4.3 (28)

Myśliwiec Tornado 2014

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG K10 LTE

Opis:

Podobne gry, może być zapamiętany przez dość długi czas, w rzeczywistości miały one swój początek prawie Tetris i Gameboy, gdzie były gry, które miały widok z góry, zdolność do poruszania się do przodu czysto niszcząc wszystko na swojej drodze. Ale nawet na konsolach kolejnych pokoleniach takie rarytasy jak dandys stara się odejść od tej prostej trójwymiarowej realizacji podjęciem pływa lub ich podobieństwo. Co możemy powiedzieć o następnym pokoleniu, które szybko złamała wszystkie stereotypy i rozpoczęło nową erę w grach. Ale od czasu do czasu, zwłaszcza na android go tutaj takie gry, które różni się od swoich przodków chyba tylko dlatego, że są kolorowe, nie więcej ... ale nie zapominaj, że nowe technologie zmieniają stare gry czasami, że tak się stało tym razem?
Gra jest produkowany i zwolnić go w tym roku, który dodaje bonusy, mnóstwo nowych broni, kilka nowych efektów, gdzie wziął więcej rzeczywistości (według twórców), dodano rygor w rysowania grafiki i postanowiłem zatrzymać się w tym, aby nie psuć doświadczenie nostalgii.
Co do fabuły, to nie jest mało, że się zmienił. Jesteś na czele najnowszego myśliwca "Tornado", który musi zniszczyć tłum atakuje wrogów, bronić bazy i ogólnie przeciwstawić wszystkim, którzy pojawia się tylko w górnej części ekranu. Czy mogą one sprawiają, że gra lepiej - konkretnie, czy to, że klasyczny gameplay pozostał zręcznościowa z szalony - TAK!Cechy Fighter Tornado 2014:

  • gładka i przyjemna rozgrywka
  • wiele nowych i bardzo ciekawych poziomów
  • dodaje wiele do fabuły gry scen i specjalnych bonusów
  • wspaniały i harmonijny soundtrack

Reklama

Pobierz Myśliwiec Tornado 2014 1.5 dla LG K10 LTE

informacje ogólne
wersja 1.5 (6)
Data umieszczenia 2015-04-21 11:31
rozmiar 21.02 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM6
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2015-04-21 14:39:11
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

renderowanie na innych aplikacjach

Pozwala aplikacji na wyświetlanie elementów interfejsu nad innymi aplikacjami lub elementami ich interfejsu. Może to powodować zakłócenia w korzystaniu z interfejsu innej aplikacji lub inne działanie aplikacji, niż wynikałoby to z widocznego interfejsu danej aplikacji.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(28)
4.35★ 86.99%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/04/22 07:55
Inne gry LG K10 LTE

LG K10 LTE

LG K10 LTE Wersja: Android 5.1 (Lollipop)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 410)
Ekran: 5.30", 720x1280
Rozmiary: 144.70 x 73.60 x 8.70 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |