The Amazing Spider-Man 2
4.2 (574)

The Amazing Spider-Man 2

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG K10 LTE

Opis:

Witam wszystkich moich znajomych!

Dzisiaj patrzymy na nowego Spider-Man gry High Voltage. Deweloper, jak możesz mieć dogodalsya, mówi po francusku studio Gameloft.

Gra wykonana jest w stylu działania, a teren jest reprezentowany przez ten sam film, który będzie miał swoją premierę 24 kwietnia we wszystkich teatrów w kraju.

Podobnie jak w pierwszej części, proponujemy czuć jak Pitera Parkera, ukrywając twarz za maską człowieka pająka. Główny cel pozostaje ten sam - bezpieczeństwo nowojorczyków.

Cóż, teraz dla cech gry i zrozumieć, co jest co.

Położenie prezentowane w pełni otwarty świat, który można swobodnie przemieszczać i interakcji z obiektami. Na przykład na ulicach kieszonkowców często praca, która może być zatrzymana tylko przez Ciebie i Twoich umiejętności.

Rozgrywka jest bardzo dynamiczna - trzeba się wspinać na budynki Manhattanu, przemknąć z jednego do drugiego, korzystając z internetu, przeskoczyć nad samochodów w godzinach szczytu, i oczywiście walka z szefem, którego głowa stoi najgroźniejszą złoczyńcę - Electro.

W bitwie, można zastosować kilka taktykę walki, walki wręcz i wahał się. W walce wręcz będzie dostępna wiele ciosów i combosów, które przy okazji, można poprawić na grze waluty. Wahały można wykonać na długich dystansach i nadal korzystać z ich wstęg do szybkiego przemieszczania się, lub traktowanie przestępców. W ogóle, walka wygląda piękna animacja i efekty rozmycia w szybkich ruchów zrobić spowodować zachwyt.

Od kiedy zaczął mówić o skutkach, porozmawiać trochę o grafice i komponentu dźwięku. Podgląd działało bardzo efektywnie, ponieważ kostium bohatera, który ma bardzo szczegółowe cienie i maksymalną szczegółowość obrazu i wykończenie z portretem ludzi i obiektów w mieście. Soundtrack zrobione doskonale, jak przystało na firmę.

Gra mapa jest dostępne zdarzenia, gdzie można obejrzeć i od razu przejść do konkretnej misji lub zadania. Na każdy ruch wypełniony powodzeniem misji lub walki zdobyć bonusy w postaci monet, z siecią kaset i akcesoriów.

Umiejętności można poprawić również na premie, lub do wykonywania zadań specjalnych do nauki nowych technik.

Gameloft również oferują nam główny dostosowanie znaków, przechowywać będzie dostępna kilka kostiumów.

Co do zarządzania, jest przedstawione w standardzie określonym w lewym dolnym rogu jest trzymać się do ruchu, na prawo od przycisku do wykonywania różnych działań i włącz aparat.

Dobrze niech podgatunku sumy.

Gameloft studio w połączeniu z Marvela nie udało się po raz drugi, aby przejść do nowego Spider-Mana na urządzeniach mobilnych, gra na pewno zasługuje na uwagę, a więc polecam wszystkim, aby kupić go w sklepie Google Play.

Mam na to wszystko.

Dzięki za oglądanie, powodzenia wszystkim!


Reklama

The Amazing Spider-Man 2 dla LG K10 LTE

Wszystkie aplikacje Gameloft na mob-core.com.pl

Ocena:

(574)
4.24★ 84.86%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/04/23 14:06
Inne gry LG K10 LTE

LG K10 LTE

LG K10 LTE Wersja: Android 5.1 (Lollipop)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 410)
Ekran: 5.30", 720x1280
Rozmiary: 144.70 x 73.60 x 8.70 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |