Rosną wyjeździe
4 (17)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG K10 LTE

Opis:

Wcześniej te potwory będą jeść tylko zwykłej żywności, a nawet szkodliwe, ale ich dieta jest nikt nie ingerował, może nawet przeciwnie - pomógł, ale w pewnym momencie, że są bardzo rozgniewał się i postanowił znaleźć inne źródło pożywienia, takich jak ty! Z tego wszystkiego wynika, że ​​trzeba bronić, można również pomóc w waszych łóżkach roślinnych, które są gotowe do obrony góry jego domu ogród warzywny! Do pewnego stopnia, gra jest oparta na słynnej Plants vs Zombie, więc jeśli lubisz oryginalną wersję, należy spróbować tego!

Jeśli porównać tę grę z straszne potwory diety, ona szalenie piękna, a następnie szybko rozgrywka i proste sterowanie, użyć specjalnego wegetariańska katapulty rzucić złe potwory z dala od życia i diety! W przeciwnym razie, masz wybór nie jest bardzo dobry, albo będą cię zjeść, czy jesteś!
Do pewnego stopnia, gra pokazuje problemy współczesnego społeczeństwa, w którym coraz mniej miejsca przeznaczonego do czystej i zdrowej żywności, na co dzień jesteśmy bombardowani pokus coś zjeść chemiczne lub tłuszczu znany jako gotowane, więc gra i myślę o tym, co mamy rzeczywiście jemy i jak to jest czas, aby coś zmienić.

Twój ogród jest ostatnią linią obrony, która chroni świat od roślinożercy inwazji wszystko straszne, że to, z ciemnej strony! Rzucanie smukłe szeregi atakujących pocisków potworów roślinnych, budować barykady z zieleni i nie zapominaj, że jest to dla dobra sprawy!


Opis Rozwijaj wyjeździe:

  • będziesz miał dziewięć rodzajów warzyw wzrosły do ​​ochrony
  • każdy rodzaj warzyw radzi sobie z pewnego rodzaju potworów
  • zagra w czterech światach
  • znajdziesz zabawne i ekscytujące działki
  • Pokonać wspólnie przez złe odżywianie!

Reklama

Pobierz Rosną wyjeździe 1.0.4 dla LG K10 LTE

Nowości w tej wersji
Various bug fixes and improvements
informacje ogólne
wersja 1.0.4 (104)
Data umieszczenia 2014-04-25 17:26
rozmiar 24.01 MB
polski nie
wymagania
android 2.2+
architektura -
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2014-09-27 00:54:04
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(17)
4.02★ 80.37%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/04/26 08:08
Inne gry LG K10 LTE

LG K10 LTE

LG K10 LTE Wersja: Android 5.1 (Lollipop)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 410)
Ekran: 5.30", 720x1280
Rozmiary: 144.70 x 73.60 x 8.70 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |