Merlins Przygoda
3.6 (13)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG K10 LTE

Opis:

Nie jest to pierwszy raz ktoś próbuje ożywić klasyczne 2D gra platformowa, że ​​w ich lat przyciąga miliony ludzi, nie tylko dlatego, z wyboru-to nie ma dużo, ale dlatego, że były one bardzo ciekawe, coś w tym stylu i spróbować , ignorując nowoczesne grafiki w próbach podcheknut chłód gry jako fakt. Co do autora, to te gry to ich pierwszy, i prawdopodobnie ostatni, ale zobaczymy.
Musisz grać na Merlina, fabuła jest nazwa znaku, ale w rzeczywistości Merlin jest nazwa mądrego czarodzieja brytyjskich legend, w całości, więc twoja postać wygląda. Merlin zwykle poszedł z królów i byli wierni swoim doradcom, ale będzie Kolobrodov zamku i rozwiązać wiele wyzwań, jesteś mądry! Oprócz wymagających zadań na niemal każdym kroku będziesz czekać, różnych zagrożeń w celu uniknięcia ich jak najwięcej i może być w stanie udać się do samego końca. Generalnie historia opisuje, co dzieje się tak, że twoja postać wydaje się być złym doradcą i urażeni, że król postanowił wyostrzyć go w więzieniu. Ale tu najwyraźniej umiejętność mądrości i magii obudził się i zdecydujesz się uciec stamtąd i pomścić zła król!


Cechy Merlins Adventure:

  • tuzin krzepkich poziomów, które są podzielone na pokoje
  • Gra działa automatycznie zapisywać
  • retro grafika i muzyka w stylu 8-bit
  • ciekawych pułapek i misja
  • masa innych rozrywek edukacyjnych i czeka na Ciebie!

Reklama

Pobierz Merlins Przygoda 2.3.2 dla LG K10 LTE

informacje ogólne
wersja 2.3.2 (2003002)
Data umieszczenia 2018-08-13 05:24
rozmiar 19.12 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7 ARM6 x86 mips
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

BILLING

BILLING

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Wszystkie aplikacje Touchportal na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(13)
3.62★ 72.42%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/04/30 09:07
Inne gry LG K10 LTE

LG K10 LTE

LG K10 LTE Wersja: Android 5.1 (Lollipop)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 410)
Ekran: 5.30", 720x1280
Rozmiary: 144.70 x 73.60 x 8.70 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |