Iesabel
4 (37)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG K10 LTE

Opis:

W takich grach, deweloperzy już dawno przestał wymyślać coś nowego, i to nawet dobrze, bo jak wszyscy przyzwyczaili się do klasyki gatunku, takich jak Diablo i podobnych gier, więc odzwyczaić i nie chcą. Tak, w każdej takiej grze ma swoje małe frytki, zwłaszcza z przedmiotów jego unikalny zestaw umiejętności i sprzętu, jak również całość ... trochę bohatera, przejdź do lokalizacji i zabijać potwory, zbieraj łupy, pompy umiejętności, podniesienie broni i zbroi, a chcesz? Wszystko w porządku, w zasadzie, że po prostu znaleźć go w stanie zapłacić za to? Jeśli istnieje - czytaj dalej!

Działka jako rozgrywki nie jest tu również posiadać oryginalności - ciemność świata spadła, wokół ruiny i śmierci, ludzie umierają i żyją w strachu, może sama zostać usunięte, ale potrzebujemy bohatera dla Ciebie i będzie grać. Ale jeśli nie zwracają uwagi na światowy fabuły, Twoja przygoda będzie zbudowany bardzo ciekawe, i dokręcić prawidłowo, to jest fakt. Co zabawne, można grać w multiplayer z przyjaciółmi (przesuń poziomy razem), tryb ten obsługuje do siedmiu osób. Na poziomie znajdziesz ogromną ilość broni i innych rzeczy, które Modelki starannie skopiowany z próbek średniowiecznych, więc w tym sensie nie jest rajem. Ponadto znajdziesz ogromną liczbę potworów, ale bez nich, a gra nie istnieje, więc jest w porządku. Co do grafiki, to android bardzo przyzwoite, czasami nawet zbyt przyzwoity, ogólnie gra w chwilę Iesabel szybko zrozumiał co zapłacił niewiele więcej niż sześć dolarów.
Lokalizacje również podniósł tu dla chwały, choć nic nowego pojawił się ponownie, więc nie utonąć w podmokłych bagnach, nie zgubić się w lochach, nie słowa udaru słonecznego na pustyni, nie podskolznites lodowce, zbierać grzyby w lesie, uważaj jaskiniach i cieszyć Noire starożytne ruiny. Gra ma trzy poziomy trudności, a problem, który dotyka wiele ostatnio ... twierdził, że przechodzi "od" i "do" 25 godzin. Jeśli grasz przez godzinę dziennie, nawet na miesiąc odcinku nie będzie działać. Jak i nie tak mało, ale z drugiej strony może być trochę więcej do zrobienia, ale tu jest amatorem.

Co do strony technicznej, to wszystko logiczne. Gra jest potężny, z doskonałą grafiką i mnóstwem, co dzieje się na ekranie, dzięki czemu popyt ze android to będzie odpowiednio. Więc nie ma potrzeby, aby umieścić na martwe tabletki Iesabel i skomleć, że wszystkie opóźnienia, być realistyczne!


Opis Iesabel:

  • gry wieloplatformowe, więc można grać z przyjaciółmi, nawet jeśli nie mają androida
  • multiplayer mieści do ośmiu osób (ty + 7 więcej)
  • bardzo piękna grafika, dosłownie nowy standard
  • możliwość rozwoju różne taktyki
  • tysiące elementów wyposażenia
  • Cały sprzęt jest z trzech typów (regularne, niepowtarzalny i epickich)
  • questy zamorochennye
  • trudne, naprawdę trudne bossów
  • ciekawe historie wtórne
  • wiele szkoleń osób trzecich, dla tych, którzy są znudzeni ;)

Reklama

Iesabel dla LG K10 LTE

Ocena:

(37)
3.96★ 79.26%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/05/01 07:34
Inne gry LG K10 LTE

LG K10 LTE

LG K10 LTE Wersja: Android 5.1 (Lollipop)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 410)
Ekran: 5.30", 720x1280
Rozmiary: 144.70 x 73.60 x 8.70 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |