MLB Idealne Inning
4.5 (84)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG K10 LTE

Opis:

Twórca tej gry nie jest bardzo zainteresowany Gamevil gier sportowych, ale baseball zajmuje się tak, że on wie, wszystkie cechy i głupie błędy, po prostu nie pozwoli! Specjalnie dla takich hitem ramionami jak Zenonia, co najmniej ostatnich dwóch części. Gra została opracowana starannie, tak, że jest gotowy do oślepiania Państwu unikalny gameplay, więc oznacza to, że będziesz zaskoczony, że to dzieje się na Androida! Co więcej, można grać nie tylko na płytach, a jedynie na telefonach jest bardzo rzadkie. Co dokładnie - będziesz grać to ;) gra jest doskonała w internetowych meczów, ma niesamowite grafiki i kreślenia blisko do kina, ale prosi o dużo energii z urządzenia, w mojej opinii - jest prawdą. I nie tylko wyciągnięte widzów, że stadiony i wiele ważniejsze prześledzić każdy gracz najmniejsze szczegóły! Forum jest 30 tu bardzo realne zespoły i 215 graczy w sumie. Dla większej niezawodności ich ruchu był wzorowany ponad 150 możliwych ruchów, które wywodzi się z miejscowej rekordzie! Co więcej, jest to możliwe do wykonania samej gry, która zaczyna się od tego, że wybrać swój ulubiony zespół i rozpocząć sezon z małych gier, stopniowo przechodząc do turniejów pośrednich i ostatecznej bitwy, która zadecyduje o prawdziwym mistrzem! Będzie można grać w 15 różnych lig narodowych, aby wybrać różne zespoły ponownie i ponownie przejść grę! Będziesz w stanie w pełni kontrolować swoich graczy, ich handlu, pociąg, odzyskać i wykonać inne niezbędne czynności. Wiele opcji gry i kontroli pozwalają wybrać to, co naprawdę lubię i gdzie naprawdę wygodne. Co mogę powiedzieć, baseball czeka!


Reklama

Pobierz MLB Idealne Inning 2.1.7 dla LG K10 LTE

informacje ogólne
wersja 2.1.7 (217)
Data umieszczenia 2015-04-07 10:07
rozmiar 45.43 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Uwaga!
Przypuszcza się, wirus (1)
Symantec → WS.Reputation.1

Przed zainstalowaniem aplikacji, sprawdź raport miejscu virtustotal.com i upewnij się, że wniosek nie spowoduje uszkodzenia urządzenia.
data kontroli 2015-04-14 21:03:01
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
BILLING

BILLING

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(84)
4.46★ 89.22%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/05/16 08:13
Inne gry LG K10 LTE

LG K10 LTE

LG K10 LTE Wersja: Android 5.1 (Lollipop)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 410)
Ekran: 5.30", 720x1280
Rozmiary: 144.70 x 73.60 x 8.70 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |