Park Jurajski ™ Builder
4.2 (193)

Park Jurajski ™ Builder

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG K10 LTE

Opis:

Gra odbywa się na podstawie bardzo znanego filmu o dinozaurach "Jurassic Park", film, który był ikoną jego rzadkiego gatunku w swoich lat! O dinozaurach nie tak dużo, ale w Internecie nigdy nie wymrze, zwłaszcza jeśli jest to gra! Nie tylko oglądać ich walk, ale także brać aktywny udział w nich, tworząc pompowanie i Twojego zwierzaka! Oprócz walk i znajdziesz możliwość poznania mityczną wyspę zwaną Nublar ... A Twoja podróż zaczyna się od początków, czyli od morza, a następnie do ziemi, a następnie można utworzyć własny park, w celu ochrony różnych rodzajów dinozaurów od siebie i wreszcie zacząć niech turystów, którzy tam są w stanie zapłacić duże pieniądze, aby spojrzeć na ten cud natury! Najtrudniej - zrozumieć meandry DNA, z którym musisz się zmierzyć w celu doprowadzenia najfajniejszą dinozaura na wyspie. Tylko nie zapomnij o ich jedzenie, ktoś potrzebuje mięsa, niektóre żywności z morza, rośliny i inne gatunki RSS wreszcie kilka wyjątkowych produktów, dostępność, które po prostu trzeba przestrzegać. Jeśli możesz rozwijać więcej niż pięć mięsożernych dinozaurów, które będą otwarte dla Ciebie specjalny tryb, w którym trzeba bronić tych dinozaurów z turystów, którzy chcą, aby przebić się przez obudowy i uruchomić do wolności i siać strach i chaos wszędzie! Wreszcie areny, nie będzie można pokazywać najsilniejsze członków gatunku do konkurowania z innymi graczami online!


Opis Jurassic Park ™: budowniczy

  • więcej niż trzy kilkanaście gatunków dinozaurów mogą rosnąć
  • więcej niż pięć do kilkunastu zdobyte medale
  • wiele gatunków niepożądanych, które muszą rosnąć, aby nakarmić swoje zwierzęta
  • Kilka trybów gry, w tym on-line
  • wspaniałe efekty i dźwięki, które można usłyszeć tylko w Jurassic Park!

Reklama

Pobierz Park Jurajski ™ Builder 4.9.0 dla LG K10 LTE

Nowości w tej wersji
Hi, fellow Jurassic Park Builders!
• Bug fixes for overall game performance that help improve your experience in the game.
Thanks for playing Jurassic Park Builder!
Don’t miss any of the news by staying on top of all the latest developments.
The Jurassic Park Builder dev team
informacje ogólne
wersja 4.9.0 (209)
Data umieszczenia 2016-11-16 10:31
rozmiar 21.03 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Uwaga!
Przypuszcza się, wirus (1)
Fortinet → Adware/AdColony!Android

Przed zainstalowaniem aplikacji, sprawdź raport miejscu virtustotal.com i upewnij się, że wniosek nie spowoduje uszkodzenia urządzenia.
data kontroli 2016-11-16 12:33:15
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

odczytywanie kontaktów

Pozwala aplikacji na czytanie danych o kontaktach zapisanych w urządzeniu, w tym informacji o częstotliwości rozmawiania, przesyłania e-maili i komunikowania się w inny sposób z poszczególnymi osobami. Aplikacje z tym uprawnieniem mogą zapisywać dane kontaktów, a złośliwe aplikacje mogą udostępniać dane kontaktu bez Twojej wiedzy.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BILLING

BILLING

UA_DATA

UA_DATA

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(193)
4.22★ 84.37%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/05/21 07:07
Inne gry LG K10 LTE

LG K10 LTE

LG K10 LTE Wersja: Android 5.1 (Lollipop)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 410)
Ekran: 5.30", 720x1280
Rozmiary: 144.70 x 73.60 x 8.70 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |