Elementy: Epic Heroes
4.4 (77)

Elementy: Epic Heroes

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG K10 LTE

Opis:

Deweloper GAMEVIL Inc stworzył nową grę dla wszystkich android właścicieli, którzy są gotowi do przygody i bohaterstwo! Podobnie jak wiele innych gier tego autora ma wiele pozytywnych aspektów i możliwości. Na przykład, jak zwykle, można znaleźć bardzo prosty i intuicyjny gameplay, że gatunek jest dość rzadkie, a twoje postacie będą mieć specjalnych umiejętności, Super możliwości, że tak powiem, ale nawet oni będą bardzo proste w obsłudze, więc nie powinno cię powstrzymać! A gra jest dostępna w Internecie, dzięki czemu można prowadzić wspólną walkę z ogromnych bossów ramię w ramię z innymi graczami z całego świata. Smoki i rycerze straszne prosto z piekła czekają, kiedy ktoś ich atakuje! Również w grze ma bardzo epickie lokacje, takie jak nieskończoności wieży, zwane nie tylko dlatego, że tak naprawdę nieograniczone! Wyżej wspinasz, tym bardziej niebezpieczne, że stanie się, ale się tam dostać i być w stanie po prostu wspaniałe skarby. Do gry dołączony wykaz czołowych graczy i to może być każdy! Grać lepiej i bardziej uprzejmy, osiągnąć nowe szczyty na co dzień i będzie w stanie konkurować z liderami tego rankingu. Tak, gra polega na komponent społeczny, nie jest czat dostępny dla wszystkich graczy, tak, że komunikacja jest ważnym elementem gry, tylko na czacie, można zatrudnić tych, którzy chcą pomóc, i otoczony chwałą, jak zarobić trochę grę pieniędzy! Nie trzeba pamiętać o samych znaków, zbierając kamienie, można poprawić swoje możliwości znaków, że staje się silniejszy! Ssać jego broń lub zbroję, a potem będziesz się bać dosłownie wszystkiego i wszystkich.


Reklama

Pobierz Elementy: Epic Heroes 1.6.7 dla LG K10 LTE

Nowości w tej wersji
Name generation, bugfixes and improvements.
informacje ogólne
wersja 1.6.7 (914)
Data umieszczenia 2018-01-30 18:22
rozmiar 24.22 MB
polski nie
wymagania
android 2.3.3+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BILLING

BILLING

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(77)
4.37★ 87.41%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/05/23 07:29
Inne gry LG K10 LTE

LG K10 LTE

LG K10 LTE Wersja: Android 5.1 (Lollipop)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 410)
Ekran: 5.30", 720x1280
Rozmiary: 144.70 x 73.60 x 8.70 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |