Z imperium
3.6 (77)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG K10 LTE

Opis:

W ogóle, świat jest już wyraźnie zmęczony zombie apokalipsy i są połączone ze sobą, setki filmów, seriali i więcej gier, w których istnieje odniesienie do zombie i zombie, lub co najmniej na działanie wirusa na podstawie apokalipsy. Początkowo było to interesujące, zabawne, a potem stało się irytujące, ale teraz jest po prostu nie do zniesienia! Co mogę powiedzieć, teraz wszystko, co przywiązuje Z listu automatycznie staje się zombie, najwyraźniej jest to gest dobrej woli, świat zdecydował się na taki insygnia, że ​​gdy ludzie unikali produkt. Ale o dziwo, gra Imperium Z okazał więcej niż dopuszczalne! Na początek jest to strategia, a nie tylko kolejny shooter, strategia, która nigdy nie może mieć jakikolwiek związek z zombie i być dobry, może nawet lepiej, ale tak będzie, postanowił zrobić to o zombie. Cała idea jest prosta - świat w gruzach, wszystkie pogromy, doły i zniszczone budynki, podczas gdy były małe działki, w których zanieczyszczenie nie mam i to jest możliwe, aby żyć taką witrynę i będzie dobry początek, aby przywrócić pokój w zero lub prawie zero. Ocaleni jest bardzo małe, ale wszystkie stany do radzenia sobie z konsekwencjami apokalipsy. Głównym zadaniem - do zaangażowania się w budowę, badania i zgodne z zamówieniem, że będzie kluczem do sukcesu we wszystkich przedsięwzięciach. Ale nie wszystko jest tak różowe jak się wydaje, będzie nie tylko budować, ale także do obrony przed atakami zombie i walczyć przeciwko innym graczom, którzy są po prostu jak masz kawałek ziemi, które są w trakcie budowy. Więc na co czekasz ciekawej fabuły, stała walka o przetrwanie i dużą grafiką z drobnych szczegółów, tak, że nie będziemy zwracać uwagę na to, że to zombie postrzegać jako wielkiej strategii!


Reklama

Pobierz Z imperium 2.2.8 dla LG K10 LTE

Nowości w tej wersji
- Misc Bug Fixes
informacje ogólne
wersja 2.2.8 (228)
Data umieszczenia 2018-08-01 15:50
rozmiar 76.43 MB
polski nie
wymagania
android 4.0.3+
architektura ARM7 ARM6
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(77)
3.62★ 72.44%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/05/26 07:20
Inne gry LG K10 LTE

LG K10 LTE

LG K10 LTE Wersja: Android 5.1 (Lollipop)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 410)
Ekran: 5.30", 720x1280
Rozmiary: 144.70 x 73.60 x 8.70 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |