Jetpack Joyride
4.1 (99)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG K10 LTE

Opis:

Gra pojawiła się pod koniec lutego tego roku, a już otrzymał zasłużoną nagrodę za najlepsze gry w swoim gatunku, co nie jest zaskakujące, ponieważ jego twórcy - Halfbrick Studios wie, jak przyciągnąć i utrzymać użytkowników! Przez sposób gry na android dostał niemal ostatni, co za wstyd, ale nie krytyczna! Ona pojawiła się trzy lata temu i można grać na PC, konsole, a nawet na PSP, tak, że w tym czasie fani zgromadził bardzo przyzwoitą kwotę. W 2012 roku, gra otrzymała takie nagrody jak najlepszej gry zręcznościowe / przygodowa jak najlepszej gry roku, a jako rewolucyjny produkt, który w tamtych latach był bardzo prawdziwe!
Czekam na tej niesamowitej gry i wiele z ich oczekiwania zostały spełnione, bohater - Barry i jego Jetpack dosłownie podbił wyobraźnię swoich przygód i przyjemny gameplay.
Akcja rozgrywa się na terenie tajnego laboratorium, gdzie Barry ma przeniknąć i ukraść tajne tornistry, które weszły w niepowołane ręce! Ale wszyscy wiemy, co te złe naukowców, więc po prostu nie da się i zawsze gotowy do sprytnych sztuczek i przeszkód. Zaczynasz z najprostszych i najbardziej znanych plecaka, ale dość szybko być w stanie uzyskać inne modele, więc masz wybór, ponieważ w różnych sytuacjach każdy strój są plusy. Poczekaj teleporty, samochody i wiele innych pojazdów, ale co najważniejsze - aby spełnić wszystkie misje i pozostać przy życiu, bić rekordy świata i po prostu wiele przyjemności. Jetpack Joyride pobrać tak i wojska zadowolonych fanów!


Reklama

Pobierz Jetpack Joyride 1.47.1 dla LG K10 LTE

Nowości w tej wersji
PIRATE EVENT ?‍☠️
Blimey! The Pirates have landed…
● Your treasure awaits! Collect the Golden Skulls to unlock new and exciting loot!

NEW SWASHBUCKLING CONTENT ?
● Davey B Jones Costume!
● Treasure Chest Jetpack!
● Corsair Cannon Vehicle!

Available for a limited time, play now!
informacje ogólne
wersja 1.47.1 (57345600)
Data umieszczenia 2021-07-10 19:27
rozmiar 152.94 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(99)
4.07★ 81.37%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/06/03 08:34
Inne gry LG K10 LTE

LG K10 LTE

LG K10 LTE Wersja: Android 5.1 (Lollipop)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 410)
Ekran: 5.30", 720x1280
Rozmiary: 144.70 x 73.60 x 8.70 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |