Pirat Legends TD
2.8 (10)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG K10 LTE

Opis:

Wszystko, co wiem o piratów i wszystkich, którzy słyszeli legendy o nich nie pomoże tutaj, piraci gra jest czysto tematyczne relacje, ale nie więcej, tylko produkt rozrywki bez prawa do faktów historycznych ;)
Ale naprawdę można prosić o więcej od Tower Defense?
Co to ​​jest gatunek, który wszyscy znają, więc, że zasada gry nie ma sensu mówić, ale warto pamiętać, że zgodnie z appys gry w zeszłym roku nazwał go Pirate Legends TD, może działać i został wzbudzony, ale podstawą dla niego wyraźnie miał. Było wiele nagród, ponieważ gra jest długa znane właścicielom iOS, ale wszystkie nagrody w przeszłości nie były bardzo ciekawe. W rzeczywistości gra jest naprawdę bardzo wysokiej jakości, dobrze przemyślane i jeśli lubisz ten gatunek - powinno się pobrać. Zwłaszcza, że ​​to nic nie kosztuje.
Tak, budować wieże i bronić się przed wszystkim, którzy próbują przebić się do rzadkich artefaktów skradzionych przez Ciebie, będzie jednym z okrętów przeciwników nieumarłych cesarskiej floty, a nawet kanibali, którzy są zainteresowani nie tyle artefakt jak smak swojej drużyny ...


Cechy Pirate Legends TD:

 • 20 rodzajów wież
 • 14 karty do niekończących się walk
 • 28 rodzajów przeciwników i 4 rodzaje Szefowie wrogowie
 • 7 typów środowiska
 • cztery poziomy trudności


Co nam się podobało:

 • zdecydowanie istotne soundtrack
 • elegancki styl, wszystko bardzo starannie i pięknie
 • o wiele bardziej interesujące niż budowania karabiny maszynowe i wyrzutnie rakiet
 • Oszałamiająca grafika i animacja
 • niesamowite szczegóły ... wszystko!


Co nie jest lubiany w grze Pirate Legends TD:

 • Gra może wydawać się trudne ze względu na dużą ilość elementów na mapie
 • nieco znudzony stałego menu i komiksy, które stara się utrzymać działkę
 • dlaczego jest działka w TD gatunku?


W rezultacie otrzymujemy wyrafinowany produkt jest na pewno dobre i godne uwagi, nie mając żadnych poważnych niedociągnięć, które przyciągają wzrok, naprawdę wszystko, co dobre?

Uwaga! Gra zawiera ścieżkę cache: sdcard / Android / OBB


Reklama

Pobierz Pirat Legends TD 1.0.1.79 dla LG K10 LTE

informacje ogólne
wersja 1.0.1.79 (79)
Data umieszczenia 2014-06-04 17:27
rozmiar 6.14 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM6
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2014-09-27 03:42:01
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

bezpośrednie wybieranie numerów telefonu

Pozwala aplikacji na dzwonienie pod numery telefonów bez Twojej wiedzy. Może to skutkować nieoczekiwanymi opłatami lub połączeniami. Aplikacja nie może dzwonić pod numery alarmowe. Złośliwe aplikacje mogą generować koszty, wykonując połączenia bez Twojej zgody.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

nagrywanie dźwięku

nagrywanie dźwięku

wykonywanie zdjęć i filmów wideo

Pozwala aplikacji na robienie zdjęć i nagrywanie filmów aparatem. Aplikacja z tym uprawnieniem może użyć aparatu w dowolnym momencie bez Twojego potwierdzenia.

modyfikowanie kontaktów

Pozwala aplikacji na modyfikowanie danych o kontaktach zapisanych w urządzeniu, w tym informacji o częstotliwości rozmawiania, przesyłania e-maili i komunikowania się w inny sposób z poszczególnymi kontaktami. Aplikacje z tym uprawnieniem mogą usuwać dane kontaktów.

odczyt wydarzeń w kalendarzu wraz z informacjami poufnymi

Pozwala aplikacji na odczytywanie wszystkich wydarzeń w kalendarzu zapisanych w urządzeniu, w tym pochodzących od znajomych i współpracowników. Aplikacja z takim uprawnieniem może udostępniać i zapisywać dane kalendarza niezależnie od ich poufności.

dodawanie i modyfikowanie wydarzeń w kalendarzu oraz wysyłanie e-maili do gości bez wiedzy właściciela

Pozwala aplikacji na dodawanie, usuwanie i zmienianie wydarzeń, które możesz modyfikować na urządzeniu, w tym pochodzących od znajomych i współpracowników. Aplikacja z tym uprawnieniem może wysyłać wiadomości wyglądające jak wysłane przez właściciela kalendarza lub modyfikować wydarzenia bez wiedzy właściciela.

BILLING

BILLING

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

zapisywanie rejestru połączeń

Pozwala aplikacji na modyfikowanie rejestru połączeń urządzenia, w tym danych o połączeniach przychodzących i wychodzących. Złośliwe aplikacje mogą wykorzystać tę możliwość, by wyczyścić lub zmodyfikować rejestr połączeń.

rozmiar 355.23 MB
Data umieszczenia 2014-06-04 17:36

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(10)
2.78★ 55.67%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/06/05 08:26
Inne gry LG K10 LTE

LG K10 LTE

LG K10 LTE Wersja: Android 5.1 (Lollipop)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 410)
Ekran: 5.30", 720x1280
Rozmiary: 144.70 x 73.60 x 8.70 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |