Larwa link
3.2 (30)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG K10 LTE

Opis:

Podobne gry, monotonne i w rzeczywistości nie może zaoferować coś wyjątkowego, więc deweloperzy trzymają się każdej okazji, aby w jakiś sposób poprawić lub urozmaicić ten gatunek. Żywe animacje i piękna grafika, ruchome elementy, pozytywna muzyka - stało się normą dla takich gier, ale cały czas jest coś jeszcze. Na przykład w grze Larwa-ej będzie działać słynne postaci z kreskówek Larwa, są zabawne i urozmaicone, przez siebie i budować różnego rodzaju uśmiechnięte twarze.
Idea gry jest bardzo prosta - trzeba wybrać ten sam typ larwy trzymać linię na nich, a oni go z ekranu! Linia może być przeprowadzone na różne sposoby, z góry na dół, z dołu do góry, od lewej do prawej, od prawej do lewej, po przekątnej ... Każda nowa runda daje tylko 60 sekund, aby pokazać, co można zrobić, tak, tym więcej punktów będzie w tym czasie, tym lepiej ! Ale jeśli wybierzesz larwy 10 lub więcej, podczas gdy przydzielona wzrost gry, więc spróbować ;) Ponadto, będzie musiała zmierzyć się z niektórych chipów, takich jak Web, żaby, bomby i pryzmat, każdy z tych elementów ma swój własny charakter i polecam zbadać je w praktyce oraz zwiększenie wykorzystania końcowego wyniku.


Co nam się podobało w grze Larwa Link:

  • jasny grafiki
  • dobry rysunek
  • zabawne i poruszające znaków
  • ładna melodia
  • Gra jest wciągająca pasja i wiara w swoje możliwości!
  • jest multiplayer, w którym można walczyć innych graczy online
  • Cała gra za darmoCo nie jest lubiany w grze Larwa ej

  • byłoby miło, aby zobaczyć więcej trybów gry
  • można grać na tym samym polu, nie ma innego: (Wnioski: wielki przedstawiciel gatunku, będzie spełniać nie tylko tych, którzy kochają te gry, ale także tych, którzy kochają animowany o tej samej nazwie, więc pobrać tę grę za darmo i spędzić wiele godzin, aby osiągnąć dobry wynik - trzeba!


Reklama

Pobierz Larwa link 3.6.12 dla LG K10 LTE

informacje ogólne
wersja 3.6.12 (45)
Data umieszczenia 2016-08-31 08:28
rozmiar 28.93 MB
polski nie
wymagania
android 2.3.3+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Uwaga!
Przypuszcza się, wirus (1)
ESET-NOD32 → a variant of Android/Inmobi.D potentially unsafe

Przed zainstalowaniem aplikacji, sprawdź raport miejscu virtustotal.com i upewnij się, że wniosek nie spowoduje uszkodzenia urządzenia.
data kontroli 2016-08-31 11:30:17
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

odczytywanie kontaktów

Pozwala aplikacji na czytanie danych o kontaktach zapisanych w urządzeniu, w tym informacji o częstotliwości rozmawiania, przesyłania e-maili i komunikowania się w inny sposób z poszczególnymi osobami. Aplikacje z tym uprawnieniem mogą zapisywać dane kontaktów, a złośliwe aplikacje mogą udostępniać dane kontaktu bez Twojej wiedzy.

instalowanie skrótów

Pozwala aplikacji dodawać skróty bez interwencji użytkownika.

odinstalowywanie skrótów

Pozwala aplikacji usuwać skróty bez interwencji użytkownika.

BILLING

BILLING

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(30)
3.16★ 63.19%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/06/10 08:28
Inne gry LG K10 LTE

LG K10 LTE

LG K10 LTE Wersja: Android 5.1 (Lollipop)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 410)
Ekran: 5.30", 720x1280
Rozmiary: 144.70 x 73.60 x 8.70 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |