Ninjatown: Trees of Doom!
0 (0)

Ninjatown: Trees of Doom!

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG K10 LTE

Opis:

Doodle Jump gry w swoim czasie stworzył burzę i nawet dziś ma masę, zachowując popularność i utrzymać dużą liczbę fanów, ale szereg naśladowców, którzy próbowali skopiować, powtórzyć, poprawić lub zrobić coś lepszego. W naszym przypadku, z grą Ninjatown: Trees sytuacji Doom to, że gra nie pretenduje do podobieństwa, oferując doskonałą alternatywę na każdym kroku pokazując korzyści.
Historia wprowadza do specjalisty ninja, którzy chcą zaimponować swoim nauczycielem, wspinaczka na górę słynnych drzew. Nie wspinaczka, że ​​wysokie, to jest prawie nieskończona, ale mamy coś, czego potrzebujesz! Więc trzeba się wspinać między dwoma pniami drzew, sama wygląda całkiem proste, ale tutaj to nie jest ważne. Drzew będzie się składać z następujących elementów - bezpośrednio szczekać na niego, można tylko iść w górę lub odpychać się od jej miejsca z kory obnażony z nich może być początek, ale nie da się czołgać, ale nie ma oddziału, na które można powiesić na i lgną do nich, są ławki w postaci grzybów, służą jako dobre skoki i purpurowe obszary, które nie muszą dotykać. Ponadto, można spotkać kilka rodzajów potworów, niektóre po prostu latać, a twoim zadaniem jest, aby uruchomić na nim, ktoś siedzi na gałęzi i próbuje kłuć cię włócznią, a niektóre nawet strzelać! Strzelać prawdę w płaszczyźnie poziomej, ale czasem siedzi kilka z rzędu. Jak powinno być, wyżej się wspinać, więc trudniej, więcej potworów, i możliwości, aby zrozumieć o nic mniej. I dzień można szybko wymienić w nocy, latem i zimą, twój bohater szybko zmienić się sposób, aby przejść w ciemnościach wciąż zagadkę! W trakcie gry będziesz zbierać monety, które umożliwiają zakup power-upy, które ułatwią kolejnego szczytu próbę. Po prostu na co dzień, kiedy wejść do gry zostaniesz poproszony o zagranie automacie, co również pozwala na uzyskanie dodatkowych funduszy.


Co dobrego jest gra Ninjatown: Trees of Doom!

  • wciągający gameplay
  • miła muzyka w tle
  • świetne zarządzanie
  • gładka i zwinny harmonogram, który pozwoli Ci w pełni zrealizować swój potencjał
  • Gra jest wciągająca, i zasłużenie!


Co jest nie tak:

  • Trudno powiedzieć, ile fakt, że gry na iOS i Android pojawił wcześniej jak zwykle opóźnienia, lub że istnieje możliwość zakupu bonusy za prawdziwe pieniądze, bez których można zrobić dobrze ... w ogóle to wszystko!


Wnioski: uwielbiam gry z tego gatunku? Pamiętaj, aby pobrać i nawet nie myśleć o grze warto czy nie, 100% warto, jeden z najlepszych przedstawicieli gatunku, wiele pozytywnych opinii od innych wydawców, tylko to potwierdzają.


Reklama

Pobierz Ninjatown: Trees of Doom! 2.5.0 dla LG K10 LTE

Nowości w tej wersji
- Compatibility updates.
- Bug fixes.
informacje ogólne
wersja 2.5.0 (13)
Data umieszczenia 2014-12-02 07:03
rozmiar 41.88 MB
polski nie
wymagania
android 2.3.3+
architektura ARM6
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2014-12-02 09:03:08
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pobieranie plików bez powiadomienia

Zezwala aplikacji na pobieranie plików przez menedżera pobierania bez wyświetlania powiadomień.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(2)
1.58★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/06/10 09:33
Inne gry LG K10 LTE

LG K10 LTE

LG K10 LTE Wersja: Android 5.1 (Lollipop)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 410)
Ekran: 5.30", 720x1280
Rozmiary: 144.70 x 73.60 x 8.70 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |