Jeden Tap Hero
3.8 (6)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG K10 LTE

Opis:

Reprezentuję swoją uwagę platformówka od dewelopera Chilingo, przykryć celu nazwie Coconut Island Studio, tak, gra nazywa się One Tap Hero, co oznacza, że ​​możesz być bohaterem w jednym kliknięciem ;) Oczywiście, że nie jest, trzeba kliknąć więcej ale tu naprawdę proste zarządzanie. Cały teren jest położony tutaj w komiksie, który mieści się na jednym ekranie podzielonym na trzy części ... zwięźle, dobrze zrobione! Jeśli opowiadać - zły czarodziej zamienił dziewczynę w misia, to cię zdenerwować, więc możesz zacząć zbierać gwiazdy na każdym poziomie, aby uzyskać ją z powrotem do normy. Logiczne, nie?))

Jaki jest pomysł gry? Idea jest bardzo prosta - aby przejść na poziom i zbierać monety i gwiazdki, z gwiazdami, jak zwykle, raz, dwa i trzy. Zbierz trzy - najbardziej gwałtownie, i nie bądź leniwy, aby to zrobić, należy wykonać następujące kroki będą otwierane tylko w obecności pewnej liczby gwiazd, więc lepiej nie diamentowa. Strajki gry jak zmienia dosłownie 15-20 poziomów, tj. Pierwsze kilka poziomów, przeznaczone do szkoleń, stanowią nieco ponad elementarschinu na które będzie trwać kilka sekund, jeśli mylić tego podejścia - Bądź cierpliwy, warto. Ponadto, z każdym poziomie gry otrzyma innowacje schody trudne półek, trampoliny, elementy toczne, a następnie teleportuje latające trampoliny ... Generalnie, każdy poziom pojawi się coś nowego i to jest bardzo atrakcyjna i wciągająca.


Co nam się podobało w grze One Tap Hero:

  • wyjątkiem pierwszych dziesięciu poziomów - są niesamowite, ale to jest przejezdna i dużo zabawy
  • bardzo prosta i wygodna obsługa, a także wszystkie innowacje pojawiają się płynnie, to przyzwyczaić się do nich to nie jest trudne
  • bardzo słodki i spokojny soundtrack, można dosłownie zrelaksować ciało i duszę
  • Piękna grafika, proste, ale czyste, proste, ale bardzo gładkaCo nie jest lubiany w gry One Tap Hero:

  • jak to często bywa, gra była już na iOS, nie ma czegoś zazdrościć, a problem z tym, że jeśli spadek, wszystkie kości mielono grę już bez nas
  • jeśli zasysane i ma haczykowaty, a następnie ilość poziomów może wydawać się nieistotne
  • w pewnym momencie można złapać się na myśli, że gra jest bardzo prosta, ale nadal grać :)


Wnioski: przepiękny platformówka, kojące i wolne, ale nie porzucił, a więc odnowiona, a zatem możliwe jest, aby poczekać do nowych poziomów, więc jeśli gra, są przyciągane do takiego planu, a grafika nie przeszkadza - spodoba ci się.


Reklama

Pobierz Jeden Tap Hero 1.32 dla LG K10 LTE

Nowości w tej wersji
Bug fixes
informacje ogólne
wersja 1.32 (33)
Data umieszczenia 2015-08-07 17:56
rozmiar 35.76 MB
polski nie
wymagania
android 2.3.3+
architektura ARM6
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

BILLING

BILLING

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(6)
3.81★ 76.25%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/06/11 07:26
Inne gry LG K10 LTE

LG K10 LTE

LG K10 LTE Wersja: Android 5.1 (Lollipop)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 410)
Ekran: 5.30", 720x1280
Rozmiary: 144.70 x 73.60 x 8.70 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |