Wojny Spawn 2
4.2 (26)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG K10 LTE

Opis:

Na początku może się wydawać, że gra opowiada o skomplikowanych procesów ewolucyjnych, w którym będziesz działać, ale jej idea dużo łatwiejsze. W rzeczywistości zadaniem na każdym poziomie jest do zapewnienia, aby przejąć planetę, która może być podjęta i komórki żywego organizmu, lub chcesz do zapłodnienia jaj, to nie ma znaczenia, zasada pozostaje ta sama. Twoja "baza" znajduje się po lewej stronie ekranu, który chcesz przechwycić element po prawej stronie, te same poziomy mogą się zmieniać, co pozwala, aby rozwiązać pewne problemy, rodzaj układanki, że tak powiem. Na rynku istnieje wiele gier podobne rozwiązania, takie jak Little Stars dla małych wojnach 2 Auralux inny sposób i ta gra jest odnowiona wersja siebie, wyglądał o wiele wcześniej.

Opis Spawn Wars 2 do deweloperów:

 • proste i intuicyjne geypley
 • prosta obsługa
 • wzrastające poziomy złożoności i sto
 • Różnorodność warunków panujących w każdym z nich będzie wymagać innej strategii
 • różne poziomy bonusowe
 • obiecał "szczęśliwe zakończenie", wyniki których twórcy życie!W rzeczywistości w przypadku gry Spawn Wars 2, lub prościej - ujemne:

 • Rozgrywka nie jest tak proste i jednoznaczne, wiele przycisków, coś miga, coś nie na początku niewiele jest szkoleń, ale wtedy jeszcze stracić
 • kontrola - tak, proste, ale trochę niewygodne
 • Złożoność - czasem nawet wzrasta niewątpliwie bardzo trudne
 • Poziomy zmieniać, ale zazwyczaj jeszcze tego samego rodzaju
 • poziomy premii - za pieniądze
 • wyrównanie - do ceny
 • szczęśliwe zakończenie - przekonaj się, czy grasz ;)
 • ale nadal irytujące migające reklamy na boisku, że nie jest czysty ...
 • po prostu nie podoba grafika, rysunek trochę brakuje.


Wniosek: nie najlepszy przedstawiciel gatunku, fani na pewno nie, ale reklama utrudnia raczej Donat irytujące, jeśli do tego dojdzie, Little Stars dla małych Wars 2 - zapłacić kilka dolarów i grać dla zabawy lub pobrać bezpłatną Auralux, ona nie pyta Donato. Ale ponieważ ta gra jest również bezpłatny - można go pobrać i sprawdzić, i nagle jak to? =)


Reklama

Pobierz Wojny Spawn 2 1.0.7 dla LG K10 LTE

informacje ogólne
wersja 1.0.7 (107)
Data umieszczenia 2014-06-11 16:37
rozmiar 43.9 MB
polski nie
wymagania
android 2.2+
architektura ARM6
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2014-09-30 01:36:03
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odczytywanie kontaktów

Pozwala aplikacji na czytanie danych o kontaktach zapisanych w urządzeniu, w tym informacji o częstotliwości rozmawiania, przesyłania e-maili i komunikowania się w inny sposób z poszczególnymi osobami. Aplikacje z tym uprawnieniem mogą zapisywać dane kontaktów, a złośliwe aplikacje mogą udostępniać dane kontaktu bez Twojej wiedzy.

BILLING

BILLING

odczytywanie rejestru połączeń

Pozwala aplikacji na czytanie rejestru połączeń urządzenia, w tym danych o połączeniach przychodzących i wychodzących. Aplikacje z tym uprawnieniem mogą zapisywać dane rejestru połączeń, a złośliwe aplikacje mogą udostępniać te dane bez Twojej wiedzy.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(26)
4.18★ 83.67%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/06/13 07:35
Inne gry LG K10 LTE

LG K10 LTE

LG K10 LTE Wersja: Android 5.1 (Lollipop)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 410)
Ekran: 5.30", 720x1280
Rozmiary: 144.70 x 73.60 x 8.70 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |