Wieża steampunk
4.5 (23)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG K10 LTE

Opis:

Jak kiedyś zobaczyć gatunku Tower Defense? - Mapę, na której można oprzeć nasze fale wrogów poruszać, my z kolei umieścić swoje wieże w najbardziej dogodnych miejscach, gdzie mogą one obejmować więcej miejsca i je poprawić poprzez zwiększenie ilości i jakości przeciwnika. Tym razem jest inaczej, teraz rzeczywiście bronić wieży, sama wieża chroni, ponieważ wszystko, co może strzelać do wieży i przechowywane. Tj. nie ma problemów z rozkładu sił na mapie, ale nie ma kart w ogóle ...

Zasada gry: gra jest w 2D, więc w środku ekranu jest taka sama wieża stoi na założyciele przewidział to i dużo w grze w stylu steampunk. Na wieży można zbudować różne rodzaje obrony i poprawić je, jak również w środku wieży znajduje się super-broń, która może zmieść wszystkich wrogów szybko i mocno, ale nie za każdym razem, jak chcesz, więc używać w przypadku niebezpieczeństwa. Będą atakować drogą lądową i lotniczą, oraz rodzaje wroga będzie bardzo, bardzo dużo, to jest ciekawe. Zadaniem jest jasne jak w dzień - nie zniszczyć wieżę, zabijając wszystko, zanim będą mogły strzelać.

Grafika i grywalność: grafika, choć 2D, ale stylowy i przyjemny, a nie wrogów helluva wyciągnąć, jak sam wie, ale z jakiegoś powodu nie wydają się pasować, najważniejsze - pomysł! Rozgrywka nie jest zadowalająca, wszystko sprawne i prawidłowe, często do takich.

Co jeszcze lubił grę Steampunk Tower:

  • doskonała muzyka i odpowiednie
  • Zabawna walka z echa klasycznych strategii
  • Darmowe produkty
  • to nie jest dziwne, wciągająca ...


Co jest nie tak:
trudno długo gra, ale to grzech narzekać, kiedy można pobrać za darmo, ale jedno pytanie wciąż mnie prześladuje - a co to jest strategia? Wszystko gatunek Tower Defense nie jest dokładnie to, strategia, ale cóż, to trochę jak rozpoznawane i identyfikowane, ale nawet tutaj nie możemy umieścić na wieżę! Pozostaje - monitorowanie terminowego uaktualniania i rozwijania się na wieżę po obu stronach i jest marnowana super broń ... okazualili najbardziej nie martw się! Ale wciągająca!

Wniosek: jeśli zamknąć oczy, aby przesłonić należące do gatunku gry, to jest to świetna okazja, aby spędzić czas, co więcej, będzie zainteresowany i masz pozytywne emocje, tak aby - huśtawka!


Reklama

Pobierz Wieża steampunk 1.5.3 dla LG K10 LTE

Nowości w tej wersji
Android Oreo black screen bug fixed
informacje ogólne
wersja 1.5.3 (15004)
Data umieszczenia 2018-10-30 19:01
rozmiar 54.7 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(23)
4.49★ 89.72%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/06/15 08:53
Inne gry LG K10 LTE

LG K10 LTE

LG K10 LTE Wersja: Android 5.1 (Lollipop)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 410)
Ekran: 5.30", 720x1280
Rozmiary: 144.70 x 73.60 x 8.70 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |