Gunship Licznik Strzelaniny 3D
4.4 (97)

Gunship Licznik Strzelaniny 3D

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG K10 LTE

Opis:

Deweloper gry Boss nie jest to pierwsza gra, robili wiele rzeczy, takich jak wyścigi, Latający, zręcznościowe, puzzle, zadania, a nawet gra strategiczna o piękno! I prawie wszystkie z tych gier mieć przyzwoity rankingi raznosortnyh! A teraz nadszedł czas, aby zapytać wyraźnie określić praktycznie każdy, kto ma już zainstalowaną grę - w jaki sposób? Ponieważ w tym przypadku ocena przekracza znaku 4 punkty średnio kilka tysięcy głosów ... Komentarze wahają się od klasycznej "normalnej" do "pełnej śmieci", więc spójrzmy na wszystkie małe szczegóły.


Historia i że w ogóle można znaleźć w grze Gunship Licznik Shooter 3D:
Pragnę zwrócić uwagę, że tak, to jest to strzelanka, ale pierwszą osobą, ale w rzeczywistości jest to strzelnica, ponieważ nie można przejść, tylko kręcić się wokół własnej osi: (
tak, Twój bohater od czasu do czasu, aby rzucić się w piekło, a mianowicie środek do terytorium, które jest pełen wrogów, że będą atakować ze wszystkich stron. Na minus głównego bohatera i człowieka, który myślał nad scen akcji oznacza, że ​​stoją na środku ulicy, nawet jeśli trzyma karabin maszynowy - głupi, choć o wiele bezpieczniejsze, aby strzelać, bo niektórych schronisk, ale wrogowie nie różnią inteligencji i dowcipu, działa na w pełni otwarty i nawet nie stara się ukryć lub unik. Tak, jesteś gospodarstwa dwa karabiny maszynowe, amunicję nieskończona, życie skończoną tylko, oprócz karabinu maszynowego może być stosowany do wzmocnienia odpowiedniego menu, ale 95% czasu można strzelać z tej samej broni, obraca się wokół własnej osi i uderzył mocno każdego, kto próbuje się zbliżyć do Ciebie . Aby ułatwić strzelać do wrogów - być prowadzone przez radar, gdzie pokazane są niebieskie kropki.


Co nam się podobało w grze Gunship Licznik Shooter 3D:

  • nic?


Co nie jest lubiany w grze Gunship Licznik Shooter 3D:

  • Gra jest darmowa, ale reklama będzie o wiele ... wiele!
  • Grafika jest dość nieszczęśliwy, ale nie powoduje oczywiste obrzydzenie, z około fizyki i mechaniki można natychmiast zapomnieć
  • głupota, jak przeciwników i brak odpowiedniej dzieje w zasadzie
  • jednorodność wszystkich głosem
  • nie ma wyboru broni i coś jeszcze


Wniosek: Nie rozumiem motywacji ludzi, którzy piszą prawdę o tej grze, ale dać mu 5 gwiazdek w Google Play, dlaczego? Dlaczego nie gra? Nie twierdzą, może pomóc, aby zabić czas, ale jak się nudzić go zabić? Ogólnie rzecz biorąc, nie polecam żadnego pretekstu!


Reklama

Pobierz Gunship Licznik Strzelaniny 3D 2.1.4 dla LG K10 LTE

Nowości w tej wersji
Performance Improvements and minor fixes
informacje ogólne
wersja 2.1.4 (25)
Data umieszczenia 2017-01-13 07:44
rozmiar 49.3 MB
polski nie
wymagania
android 2.3.3+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BILLING

BILLING

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(97)
4.35★ 87.07%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/06/16 07:54
Inne gry LG K10 LTE

LG K10 LTE

LG K10 LTE Wersja: Android 5.1 (Lollipop)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 410)
Ekran: 5.30", 720x1280
Rozmiary: 144.70 x 73.60 x 8.70 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |