Warhammer 40,000: Rzeź
3.3 (74)

Warhammer 40,000: Rzeź

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG K10 LTE

Opis:

Warhammer 40,000 pojawił dwadzieścia siedem lat temu, kiedy ta gra została wykonana oprzeć inne gry, ale to nie ma znaczenia, że był w tym roku urodził się legenda gier stołowych gra do dziś. Akcja rozgrywa się w ponurym wszechświata, oczywiście fikcyjne, są elementy fantasy, techno i inne style, echa wszechświata znajduje się dziś bardzo ... co jest istotą klasycznej gry nie ma sensu opisywać, poza stwierdzeniem, że popularność na całym świecie, to nazwa zyskuje długie i stabilne, tak że dziś jest już mnóstwo gier komputerowych, które są albo podobne lub posiadają nazwę lub coś wspólnego, setki książek napisanych przez kilkudziesięciu autorów, adaptacji i wiele, wiele więcej ... legenda stała się produktem masowej konsumpcji, tak aby Uczucie było niefortunne pąk Warhammer 40,000 prostu rozbity na atomy!
I dziś developer Roadhouse Gry zaoferował nam swoją wizję działań odbywających się w danym zakątku tego ogromnego wszechświata. Gra jest dostępna na Android oraz iOS, na obu platformach, to wypłacane jest wart około $ 6,5, według standardów Google Play nie jest tak mało.


Cechy Warhammer 40,000: Rzeź

  • Dziś są 2 karty i około pięćdziesięciu poziomów, obiecał jedynie sześć kart
  • możliwość gry dla potężnych i brutalnych znaków
  • tam Integracja dla sieci społecznych
  • w grze można spotkać kilka epickich przedmiotów
  • zapowiada się darmowa aktualizacja (dla tych, którzy już kupili grę)
  • soundtrack w hard rock
  • a nawet android musi być dość silny, średnio powyżej wymagania tutajCo czeka na Ciebie w grze Warhammer 40,000: Carnage proste słowa, lub jeśli jest krótki - wiele negatywnych.
Jeśli spojrzeć na oficjalny trailer, to trzyma mocno trzymają. Prosto Bud to Hollywood blockbuster transformatory typu lub coś w tym stylu, spójrz - jak. W mojej recenzji rzeczywistej przyczepy rozgrywki, więc nie zdziw się, że nie przechwytuje ;)
Jak już wspomniałem, gra odbywa się gdzieś indziej we wszechświecie, grasz na czymś jak robot lub osoba w skafandrze dysku, nie ma znaczenia. Jest on realizowany jako platformówka 3D, wszystko to, co punkt gry - bieg do przodu i dostarczyć wszystkich, którzy staną na twojej drodze. I większość z nich nie robić nic! A, przepraszam, czasem trzeba skakać =) Tak, można mieć dużo broni, ale ze względu na fakt, że harmonogram tutaj, choć jest dobre, ale nie najlepsza broń można odróżnić od siekiery, ale topór mieczem - jest bardziej skomplikowana. Fizyka jest też normalne, ale nic ciekawego fizyka, fizyka jak zwykle. Przeciwnicy tego samego typu, albo są w grupach lub indywidualnie, tak, zabij ich nie powoduje problemu, jeśli zapomnisz nacisnąć przycisk nie jest, oczywiście. Więc uruchomić do punktu kontrolnego z chekpoinda i posiekać lub strzelać do wrogów pod okrzyki i Hoots hero soundtrack będzie Hardrock Trudno powiedzieć, czy to jest właściwe, ale deweloperzy zostały wyraźnie stara się podkreślić, brutalność, co się dzieje, ale nie jestem pewien, co się stało. Przez kilka poziomów, co dzieje się po prostu staje się rutyną brutalność i przestać zwracać uwagę. Po każdym punkcie kontrolnym można pompować bohatera, kupując mu coś, to jest dobre. A jednak wydaje się, że cały wszechświat składa się z ogromnym mostem ... taki długi most, na którym pracował.

Wniosek: jeśli gra nie jest warta więcej niż sześć dolarów i jeśli jego tytuł nie był Warhammer 40,000 jest prawdopodobne by chciała dużo. W tym przypadku, trudno powiedzieć, co się spodziewała, bo ona może cieszyć się tylko najbardziej zagorzałych fanów, którzy nawet bielizna z napisem Warhammer 40,000 lub tych, którzy nie wiedzą o wszystkim, co jest Warhammer.


Reklama

Warhammer 40,000: Rzeź dla LG K10 LTE

Ocena:

(74)
3.31★ 66.28%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/06/19 07:59
Inne gry LG K10 LTE

LG K10 LTE

LG K10 LTE Wersja: Android 5.1 (Lollipop)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 410)
Ekran: 5.30", 720x1280
Rozmiary: 144.70 x 73.60 x 8.70 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |