Hungry Gows
4.4 (7)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG K10 LTE

Opis:

Będziesz cieszyć się jasne i dość kolorowy świat, w którym kosmici najechali (teren), które chcą pożreć wszystko, ale przeciwko sobie. Działka jest naprawdę głupie, bo te obce istoty nie podoba (w sensie ogólnym społeczeństwa), są one bardziej jak garść czegoś ... ale to nie ma znaczenia, historię w takiej grze nie jest tak ważne, więc rzućmy okiem na samą rozgrywkę, i szacunek, co będziesz miał do czynienia.

Rozgrywka: Na każdym poziomie musimy zniszczyć te "niebezpieczne" cudzoziemców, którzy, nawiasem mówiąc, w całej grze nie wykazują agresji. Cudzoziemcy mają silną więź, trudno jest powiedzieć, co one są podłączone, może to pajęczyna nadal może to, a może co ektoplazma, ale sens jest to, że można usunąć jeden link, kliknij na niego, a następnie połączenie złamie gdzieś i rodowity projekt ulegają zmianom (spadek, rolki, rolki, i tak dalej). Przypomnij cel - zniszczyć obcych, tak że seria właśnie te linki, które prowadzą do śmierci innych członków łańcucha, a gra ma klasyczny system oceny osiągnięć w trzygwiazdkowym, odpowiednio, mniejsze akcenty - Im więcej gwiazdek.

Cechy i zalety gry Hungry Gows:

  • Gra jest darmowa, nie zapomnij o tym!
  • Gra posiada kolorową grafikę i fizykę i mechanizmy warunkowych, to jest plus
  • znajdziesz około stu poziomach i to jest wspaniałe
  • można spotkać 10 gatunków obcych, aby każdy z nich wymaga specjalnego podejścia - uważnie przeczytać wiadomości w pierwszych poziomach pojawiają się po raz pierwszy
  • Gra ma prawie trzy tuziny osiągnięć
  • większość poziomy mają kilka rozwiązań


Słabości gry Hungry Gows:

  • Gra jest darmowa, więc będzie okresowo migają reklamy
  • trudno trudny mecz, ale nadal istnieją wskazówki, które pokazują tylko gdzie prasowej, że było dobre
  • wymyślona historia dziwne i nieuzasadnione, dlaczego tracić czasu na to w ogóle?
  • słaby udział zawodnika w imprezie (więcej na wyjściu)Wnioski: W ogóle, gra nie jest zła, ale najważniejsze, że nie podoba - masz prawie żadnych opcji do realizacji ich potencjału twórczego, jeśli wziąć Angry Birds, ptak, to możesz uruchomić z innym życie, kąt, a nawet kierunku, który daje setki możliwości Wynik, choć nie wszystkie udane, ale w naszym przypadku wszystkie wybory ograniczają się do "obcych" na który należy kliknąć. Ale jeśli wszystkie inne zagadki jesteś dawno znudzony - pobrać i grać, jeszcze wolne. W ogóle, spróbuj zrobić nową, ciekawą zagadkę nie, zwłaszcza jeśli twórcy próbowali coś w grze o podobnych tematów - Cut the Rope 1/2, w naszym przypadku, gra nie trzymają, pomimo braku oczywistych nakłuć lub wad.

Uwaga! Gra zawiera ścieżkę cache: sdcard android ÖBB


Reklama

Pobierz Hungry Gows 1.3 dla LG K10 LTE

Nowości w tej wersji
- GOWZILLA! The great and hungry GOWZILLA has hitched a ride to Earth and is ready to devour an entire level of Gows for you. NOM NOM!
- Japanese - We've localized HUNGRY GOWS so you can play it in Japanese! Dou itashimashite.
- World Unlock - We've recombobulated, rejiggered and otherwise made adjustments to the World Unlock system. Now get 60 stars to unlock the next World or buy a quick pass to unlock any World you want.
- Bug Fixes - Yup, there's been a few. Don't worry. We squished 'em.
informacje ogólne
wersja 1.3 (11)
Data umieszczenia 2014-06-22 19:19
rozmiar 40.61 MB
polski nie
wymagania
android 2.2+
architektura ARM6
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2014-09-30 02:12:32
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wykonywanie zdjęć i filmów wideo

Pozwala aplikacji na robienie zdjęć i nagrywanie filmów aparatem. Aplikacja z tym uprawnieniem może użyć aparatu w dowolnym momencie bez Twojego potwierdzenia.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

rozmiar 13.25 MB
Data umieszczenia 2014-06-22 19:19

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(7)
4.43★ 88.5%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/06/23 07:16
Inne gry LG K10 LTE

LG K10 LTE

LG K10 LTE Wersja: Android 5.1 (Lollipop)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 410)
Ekran: 5.30", 720x1280
Rozmiary: 144.70 x 73.60 x 8.70 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |