Castle of Illusion
3.8 (284)

Castle of Illusion

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG K10 LTE

Opis:

Gra Disney wie prawie każdy właściciel sam android przygody krokodyla Swamp to stać jak Toy Story, przeszukuje Empires, Nemo i inne gwiazdy. Ale wcześniej tego lata, Disney postanowił przesunąć na legendzie arena gier - gry Castle of Illusion.

Historia: Jest to jedna z pierwszych gier, Mickey Mouse, która została opublikowana w 1990 roku przez firmę Sega. Tak niesamowita przygoda w zamku Mizrabel powtarzane czarownica i tym razem! Działka o zmianie nie, dlaczego psuć klasykę?

Działki: klasyczna historia - Mickey Mouse porwana dziewczyna, każdy wie, że jej nazwa jest Minnie? Porwał jej złą czarownicę Mizrabel i uwięziony w jego zamku. Więc musisz dostać się do zamku, znaleźć Minnie i pokonać czarownicę, się w stylu Disneya!

Grafika i grywalność tego czasu: legenda ożyły nie pixel plantacji lewo tylko działkę i tytuł grafiki i grywalność jest całkowicie zmienione. I to jest dobre. Bo teraz nie będzie grać w platformówki 2D pikseli, i zanurzyć się w ogromnym świecie 3D, piękne, bardzo piękne, polerowane, powiedziałbym. Fizyka, ruch, wszystko jest idealne, jesteś rzeczywiście gra w kreskówce. Wszystkie wkładki są również piękne historia szkice lektorów i powiedzieć nie, to akrobacje i nie ma co narzekać.

Plusy gry Castle of Illusion:

  • historia - historia
  • Grafika - głos
  • Mechanika - Zarządzanie
  • tak prawie wszystko
  • jest to przypadek, w którym nawet dorośli będą przyjemność grać, pomimo niższego limitu wieku


Wady gry Castle of Illusion:

  • on jest tylko jeden i jest to 10 dolarów, które trzeba zapłacić, aby pobrać tę grę z Google Play ... nie tanie, ale powtarzam, dobra gra powinna być warte pieniędzy, w tym przypadku płaci każdy cent.


Wniosek: nie ma $ 10 - nie żałuję i pobieranie, jeśli nie - wiesz co robić ;) Zagraj zalecana w każdym przypadku - to jest jedyna prawda!


Reklama

Castle of Illusion dla LG K10 LTE

Wszystkie aplikacje Disney na mob-core.com.pl

Ocena:

(284)
3.79★ 75.78%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/06/24 08:36
Inne gry LG K10 LTE

LG K10 LTE

LG K10 LTE Wersja: Android 5.1 (Lollipop)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 410)
Ekran: 5.30", 720x1280
Rozmiary: 144.70 x 73.60 x 8.70 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |