Mad Moto Racing: Stunt Bike
4 (16)

Mad Moto Racing: Stunt Bike

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG K10 LTE

Opis:

To po raz kolejny znajdziesz niesamowite triki na buczenie rower, który jest gotowy do naprzód do wyzwań i niebezpiecznych krzywej! Gra jest zaimplementowany jako 2D wyścigu na tle pustyni, które zebrane w jednym miejscu wszystkie zabytki Egiptu i starożytnej chińskiej tle ściany, tła partii, faktycznie. Ale nie znalazł błędów w tle, ponieważ jest o wiele bardziej interesujące jest to, co dzieje się przed nami.

Rozgrywka i poczucie gry: aby zrozumieć grę jest bardzo prosta, ponieważ znaczenie jest przejść przez kilka trudnych terenach i dostać się do mety tak szybko, jak to możliwe, zależy od prędkości i jak wiele gwiazd otrzymasz gwiazd jak zwykle - trzy. Niebezpieczeństw czeka upadniesz, piły tarczowe, trampoliny, liny i wiele innych rzeczy, w tych wszystkich miejscach, trzeba być ostrożnym i dobrze tempie, aby wiedzieć, gdzie dodać gazu, a gdzie hamulec. W rezultacie, twój bohater na rowerze zrobi niezwykłe rzeczy!

Fizyka i grafika: grafika są tu również bardzo proste, ale tutaj żadnych dodatkowych opłat i nie jest wymagane, ponieważ jest 2D, ale z fizyki, to są o wiele lepsze, trudne do prowadzenia motocykla, więc dosłownie po pierwszym poziomie zaczniesz mieć problemy, aby przejść poziom w maksymalne wyniki. Potrzebne do zarządzania akcelerometr, hamowanie i przyspieszanie może być dotknięcie ekranu jako całość jest dobrze wyważona i wygodna.

Opis Mad Moto Racing: Stunt Bike

 • w grze występuje sześć różnych miejscach na dziesięciu poziomów w każdym
 • Deweloperzy obiecują dodać więcej tras w najbliższej przyszłości
 • prosty i intuicyjny
 • dobra fizyka
 • wiele motocykli, które trzeba odblokować


Co nam się podobało w grze:

 • pewnością prostota i wydajność, która napina
 • Można pobrać i grać za darmo
 • Brzmi zabawnie, zwłaszcza gdy spadnie - chrupanie kości ;)
 • wiele trudnych poziomów


Co jest nie podoba w grze:

 • Małe rzeczy, które przeczą prawom natury
 • fajny motocykl, na które trzeba będzie zapłacić $


Wnioski: całkiem dobra i przyjemna gra bez ambicji i roszczeń do urządzenia, idealne, jeśli chcesz jeździć na rowerze, a reszta jest nudne.


Reklama

Pobierz Mad Moto Racing: Stunt Bike 1.2 dla LG K10 LTE

informacje ogólne
wersja 1.2 (7)
Data umieszczenia 2014-06-25 18:51
rozmiar 19.12 MB
polski nie
wymagania
android 2.2+
architektura ARM6
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2014-09-27 04:54:02
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
BILLING

BILLING

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(16)
3.97★ 79.42%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/06/26 07:49
Inne gry LG K10 LTE

LG K10 LTE

LG K10 LTE Wersja: Android 5.1 (Lollipop)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 410)
Ekran: 5.30", 720x1280
Rozmiary: 144.70 x 73.60 x 8.70 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |