XRacer: Ruch Drift
4 (155)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG K10 LTE

Opis:

Nazwa gry Cool - XRacer: Ruch Drift, oko się uwagę na słowo "dryfu", ale chcę cię rozczarować, nie dryf nie będzie. Snap nic konkretnego do tej części nazwy, które mówi, że jest "RBIs-Reyser" również nie działa, ale "Ruch" jest sama definicja, która najlepiej pasuje tutaj. Mówiąc prościej, to zawodnik, tylko wtedy twoja postać nie jest uruchomiony, a siedzący za kierownicą samochodu, który prowadzisz, a więc jest to zawodnik z udziałem samochodu. Co do reszty - klasyka gatunku. Przesuwanie do przodu, a następnie w lewo czysto następnie w prawo, są inne samochody, które muszą przejść się i ... no, coś jak wszystko. Ale w rzeczywistości nie do końca wszystko.

Deweloperzy bardzo się starała, aby coś z tej gry więcej, więc czekamy na niezwykłych innowacji. Super grafika, na przykład, nie powiem, że to najlepszy, ale jest bardzo ładny, dużo lepiej niż w podobnych grach, a nawet samochody mogą być dostrojone (zarówno technicznie jak i wizualnie), a ten miał pełną garażu ... Nie ma też pogoda, dzień i noc, kilka trybów gry, oceny, że blask w internecie i aż pięć Taczki do wyboru!

Istotą gry: jak w każdym innym biegacza ważniejsze przetrwać jak najdłużej i zdobyć jak najwięcej punktów. Punkty będą zarobione lepiej, jeśli skwar, przejazd do przeciwnej lub skompresowanie bardzo blisko innych pojazdów.

Plusy XRacer gry: Ruch Drift

  • nietypowe podejście do gatunku zmaltretowany
  • dobra grafika
  • możliwość pracy z samochodów
  • to nic nie kosztuje!


Wady gry XRacer: Ruch Drift

  • Wiele reklam
  • Zarządzanie może być lepiej
  • bez uszkodzenia, ale może być, i


Wnioski: Szacunek dla wszystkich programistów, którzy zainwestowali w tej grze, ale czy to ma sens? Wystąpiłyby z prawidłowego użytkowania, a więc okazuje się zawodnik, który w Afryce biegacza, tak grafika, tak tuning, ale kto dogoni? Samochodowa? Ogólnie rzecz biorąc, gra jest normalne, ale chcemy więcej!


Reklama

Pobierz XRacer: Ruch Drift 1.05 dla LG K10 LTE

informacje ogólne
wersja 1.05 (104105)
Data umieszczenia 2014-06-25 19:24
rozmiar 40.2 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Uwaga!
Przypuszcza się, wirus (1)
TrendMicro-HouseCall → Suspicious_GEN.F47V0625

Przed zainstalowaniem aplikacji, sprawdź raport miejscu virtustotal.com i upewnij się, że wniosek nie spowoduje uszkodzenia urządzenia.
data kontroli 2014-09-30 02:15:22
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(155)
3.97★ 79.45%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/06/26 08:22
Inne gry LG K10 LTE

LG K10 LTE

LG K10 LTE Wersja: Android 5.1 (Lollipop)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 410)
Ekran: 5.30", 720x1280
Rozmiary: 144.70 x 73.60 x 8.70 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |