Wojna światów
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG K10 LTE

Opis:

Temat kosmiczna strzelanka 2D zaobserwowano więcej niż jeden raz, tak, że każdy wyobraża sobie, co to jest i czego chcą od niego. Dlatego też trudno jest powiedzieć, że twórcy chcieli udowodnić, trudno powiedzieć, do kogo ta gra skupia się, bo widzę tylko dwie opcje. Pierwsza opcja - Test długopis, deweloperzy po prostu pokazują, co mogą zrobić i gry zamiar wydać coś poważnego. Opcja druga - kto stworzył tę grę, mając nadzieję wygrać przynajmniej jakąś publiczność ...

Istotą gry: jak to się dzieje w przestrzeni klasycznej gry strzelanki - bronić swojej planety przed inwazją obcych. Ich liczba jest imponująca, i tylko jeden pan, tak mało do powiedzenia, że ​​trzeba starać się, aby zrobić to niemożliwe! Latać można od dołu do góry, strzelać do statków, ale nawet tutaj jest pytanie - jeśli są tak ważne, aby chronić naszą planetę, dlatego można pominąć połowę przeciwników i po prostu odlecieć gdzieś, najwyraźniej do przechwytywania i zniewolić ludność waszej planecie. W ogóle, pierwsze minuty natychmiast zrozumieć, że ochrona planety nie mówimy, to trzeba więcej po prostu przeżyć i burzenie wrogowie muszą zarabiać monety, które będą służyć ocenę i przed przyjaciółmi i wszystkimi Internecie. Mają również walczyć z frisbees (10 monet za morderstwo) i latające coś jak czaszki z mózgu (50 monet za morderstwo), a sama go.

Co dobra gra Wojna światów:

  • to jest całkowicie za darmo, bez reklam i innych
  • to klasyczny, a więc dokładnie tak, jak ktoś
  • szalona gra jest prosta i nic nie zwalnia


Co jest nie tak z gry wojennej światów:

  • to jest zbyt proste, nie ma nic niezwykłe
  • grafika może być lepiej, sposób nawet dla klasykówWnioski: klasyczna gra z zaginionego ładunku semantycznego i ciekawych żetonów, innych analogów, tym samym Sky obowiązujących w czasach lepiej, bardziej interesujący i bardziej przyjemny dla oka, ale aby w pełni polecam.


Reklama

Pobierz Wojna światów 2.0 dla LG K10 LTE

Nowości w tej wersji
Best Star fight game ever.
informacje ogólne
wersja 2.0 (38)
Data umieszczenia 2016-07-13 19:57
rozmiar 15.41 MB
polski nie
wymagania
android 2.3.3+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2016-07-24 16:54:28
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(5)
1.84★ 36.83%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/06/29 07:24
Inne gry LG K10 LTE

LG K10 LTE

LG K10 LTE Wersja: Android 5.1 (Lollipop)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 410)
Ekran: 5.30", 720x1280
Rozmiary: 144.70 x 73.60 x 8.70 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |