Imperium transportu
3.3 (30)

Imperium transportu

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG K10 LTE

Opis:

Transport Tycoon był pionierem gatunku, podgatunku, a ponieważ polityka gospodarcza pojawiły się dawno temu, ale dzięki transportu Chris Soeyru zaczął przydzielać oddzielnie, z których dominuje i Transport Tycoon, to było dwadzieścia lat temu ... Od tego czasu wiele się zmieniło, że stworzył wiele klony, wielu rówieśników i nawet kontynuacja open source i wszelkiego rodzaju aktualizacji z fanami, ale nadszedł czas, aby przejść na emeryturę?
Dziś wielki deweloper nazwie Gigl (tubylcy, My Country, Crime Story i inne arcydzieła) postanowiła przerobić strategię ekonomiczną transportu i utworzyć go na android, położyć podstawę gry Imperium Transportu.

Fabuła gry: wpadniesz w czasach wiktoriańskich, twoja postać - młody biznesmen, aż otwarte dla niego, że jest po prostu dokąd pójść, bo problemem transportu, a dokładnie to, co zdecydujesz się zrobić! Ziemia potrzebuje dużo linii kolejowych, lotnisk i przedsiębiorstw w powietrzu. Gra starannie i dyskretnie przyklejone steampunk stylu, który sprawia, że ​​jest po prostu wspaniały! Tak, prowadzą pociągi, statki przedstawienia, budować fabryki, kopalnie Dig, rozwiązywać problemy mieszkańców, nie zapomnij drogowego i lotniczego linki.

Co nam się podobało w grze Imperium Transport:

  • Doskonała grafika, Zakręcony szczegóły
  • nie trudno transportu nachylenie, hi fabryki i miasta, teraz mogą budować
  • Gra posiada wiele opowieści z wbudowanych znaków
  • Gra nie jest oszukany fabułę, nie czekać na konkurencję i spisków i badawczych skarb odległych krain i więcej
  • i można pobrać grę za darmo!


Co nie jest lubiany w grze Imperium Transport:

  • Jeśli ekran jest mniejszy niż 5-6 cm, ciężko będzie grać
  • Aby osiągnąć dobre rezultaty? - Działa! Skomplikowana gra z właściwego podejścia, bardzo trudne ...Wnioski: doskonale zastępuje weteran gatunku, dzięki wielkiej przodka deweloperów wiedział, co publiczność chce i jak sprawić, by gra lepiej, więc jest to niemożliwe, aby nie polecam. Zabawa w stylu gry i bez zarzutu, w którym gra będzie na swoich długich godzin szczęścia!

Uwaga! Gra zawiera ścieżkę cache: sdcard / Android / OBB


Reklama

Imperium transportu dla LG K10 LTE

Ocena:

(30)
3.33★ 66.63%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/07/01 07:46
Inne gry LG K10 LTE

LG K10 LTE

LG K10 LTE Wersja: Android 5.1 (Lollipop)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 410)
Ekran: 5.30", 720x1280
Rozmiary: 144.70 x 73.60 x 8.70 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |