Niesamowity Alex
3.8 (12)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG K10 LTE

Opis:

Główny bohater gry - Gorgeous Alex, chłopak, który dosłownie wyobraźnia nie zna granic, on ciągle wymyśla coś i ile nastolatki są podatne na zniszczenia! Co więcej, ma dużo zabawek, które pozwalają na bardzo zabawnie spędzić czas biorąc udział w jego przygodach! Ponieważ ta gra przyszedł później niż Angry Birds, to musisz dostarczyć fizyka tutaj jest bardzo dobre, jak i animacji.

Istotą gry: Alex to zadania, takie jak - sprzątanie pokoju, ale że ta praca nie jest się w coś bardzo nudnego z pomocy powinien wymyślić odpowiednie podejście i wybrać sieć działa wszystko, co się dzieje, szybko i zabawy! Ale nie sądzę, że gra ma się tylko do czyszczenia, nie, nawet walka z robotami czeka!


Co nam się podobało w grze Niesamowity Alex:

  • Doskonała grafika i animacja
  • niesamowita ścieżka dźwiękowa
  • mają szkolenia
  • niski poziom w darmowej wersji
  • Gra jest dość trudna, więc muszę to mózg!Co nie jest lubiany w grze Niesamowity Alex:

  • Nie od razu powiedzieć, że gra jest wydana w trzech wersjach - próba z reklamy, wersja płatna (mniej niż $ 1) i wersji HD (około 5 dolarów), więc nie polityka jest nieco inny w porównaniu do Angry Birds, i może to zrazić wielu potencjalnych fanów .
  • Warto również zauważyć, że ta gra Rovio stworzyć jakiś wewnętrznej konkurencji, że gra po prostu nie mógł tego znieść. Teraz, gdy okazało się, wcześniej lub później niż największych hitów, byłoby to coś zupełnie innego!


Wnioski: produkt referencyjny, który spodoba się większości fanów Angry Birds i Rovio w szczególności, ale produkt nie został wydany w czasie, w końcu spadł z publicznością, że nieco nieuczciwej istotne.


Reklama

Pobierz Niesamowity Alex 1.0.4 dla LG K10 LTE

informacje ogólne
wersja 1.0.4 (104)
Data umieszczenia 2014-07-01 17:17
rozmiar 22.91 MB
polski nie
wymagania
android 2.1+
architektura ARM7 ARM6
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2014-09-27 05:24:01
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(12)
3.79★ 75.75%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/07/02 08:17
Inne gry LG K10 LTE

LG K10 LTE

LG K10 LTE Wersja: Android 5.1 (Lollipop)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 410)
Ekran: 5.30", 720x1280
Rozmiary: 144.70 x 73.60 x 8.70 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |