Animas Online
3.7 (17)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG K10 LTE

Opis:

Ogólnie artykuł powinien być "prawda o Gameforge», ale artykuł jest nadal o grze Animas Online, która stała się przyczyną wszystkiego. Gameforge ogół mają bardzo dobre i ciekawe gry, zaczęli w 2003 roku, kilka lat, ponieważ mam grać jeden taki projekt o nazwie OGame, a jak nie było dużo w tych latach i było niesamowicie fajne. Teraz sposób publiczność i oni hoo, ponad 400 milionów zarejestrowanych użytkowników! Ale jest problem. Aktywny między nimi zmniejsza się codziennie. Istnieje wiele powodów, ale głównym - oparte na przeglądarce gra online nie jest tak popularne jak stare projekty znikają, ponieważ przybysze nie tam wspinać, i szczerze mówiąc dość fanów w ogóle "bardzo źle", ale nie poddawaj się! Na początku była to postanowiłem zająć się głównym wrogiem - aplikacji mobilnych przez wlew do obozu wroga. Gameforge zaczął robić aplikacji dla platform mobilnych i Android w szczególności. Ale tu cierpieli nieszczęście, bo pierwsze próby były awarie szczerze, nikt nie chce grać w rodzaju gry na swojej mobilnej przeglądarki, to dziwne i nudne, zwłaszcza w obecnym poziomie konkurencji. Tak się złożyło, że starałem się dużo ich gry i dlatego - akcja! Jednym z trików jest to, że każda gra ma Donat, to naprawdę pomaga, gdzieś, gdzieś trochę pomóc, ale jest. Ale jeśli nie chcesz, aby przelać pieniądze, które mogą przynieść korzyści w inny sposób, na przykład poprzez ustawienie ich nową grę i trafisz pewnego poziomu, po czym wydał specjalny kupon, który może być aktywowany w tym gry dewelopera grasz i gdzie wszystko się przyda . Tak samo mądre rzeczy Gameforge Ocena, do pobrania i nadziewane szczerze symulować uwagę na słabe gry dla Androida. Pe i jest mało, wszystkie poprzednie gry były bardzo proste, wystarczy Poke we wszystkim, coś się kończy, można albo Donati albo czekać na to spotkanie, aby zdobyć pół dnia, a następnie uruchomić ponownie i grzebać opa kupon! Co się stało w tym meczu - trudno powiedzieć, bo nie trzymają się w ogóle nic, w przedostatniej imprezie w dodatku strasznie powolny, i ogólnie tupilo.

Ale tu jest gra przyszedł Animas online, możliwość cięcia następny kupon i zobaczyłem, że ta rola jest gra 3D przygotowałem się na najgorsze, ale zdałem sobie sprawę, że się myliłem!

W grze fabuła Animas online: znaleźć się w magicznym świecie o nazwie Forest, mieszka tu wszelkiego rodzaju zwierząt, pokoju, harmonii i wszystko, ale wtedy ludzie pływają i zacząć wszystko zepsuć, więc nie masz wyboru, ale do podjęcia jednej z uroczych bohaterów i przejść shred osób. Wdrożone, tak aby działać na wsi, pochodzą z NPC w tym magazynie, zapasów, Smith, która produkuje lwa i innych misji, otrzymuje tę samą misję, prowadzi do innego miejsca, w którym walczą ładny budżet, ale nie martwi.

Co jest dobre na temat gry Animas Online:

  • Wiele różnych znaków
  • piękny świat fantasy
  • tolerowanych grafiki 3D
  • Misje szybkie ładowanie, okien i innych
  • są osiągnięcia
  • zarządzanie Wszystkie Super
  • mają szkolenia, które jest irytujące, ale jest
  • Gra jest za darmo i bez reklam


Ale są również negatywne, z wielu, który natychmiast zauważyłem dość trudne:
Start małe, aby rozpocząć grę, jak stwierdzono w Internecie, ale dopóki nie spotkałem tam tylko boty, które są noszone na terenie i wykrzyczeć: "Dzień dobry!», To nadal można przypisać fakt, że gra nie działa w pełni. Następny harmonogram, który wciąż brakuje szczegółów, ale powinny hołd - nic nie zwalnia, ale wciąż nie wystarczająco dużo szczegółów. Następny. Charakterystyka w broni i innych rzeczy zapisanych w dziwne, trudne do poruszania się w nich, ale można się przyzwyczaić. Z zapasów również kilka śmieci, nie może być używany na misji, to jest bardzo małe, ale czas można przechowywać ogromne ilości wszelkiego znaczenia? A teraz najważniejsze - bez oddawania do gry grać ciężko, zbyt trudne. Aby rozpocząć kłopoty z gospodarką, z ceną broni, zbroi, a nawet butelki nadrabia cenę życia / many tak, że jest wyraźnie zera wydaje się zbędne. Ale można dostać wszystko, jeśli płacisz prawdziwe pieniądze! Więc masz możliwość zwiedzić okolicę więcej, proces badawczy jest bardzo głupi - wystarczy wypełnić linię startową, ale nie wszystko, i doświadczenie zdobywania pieniędzy i rzeczy zrobić. Lub podawać można dostać misje bonusowe jak bot, który może trwać aż 5 poziomów powyżej Ciebie, a zatem rozkłada wszystkie bez interwencji. Jak obiektywnie pamiętać, że znaki w cały głupi, nie rozumiem, dlaczego to robią różne zwierzęta, natychmiast zaczyna wyglądać jak igrulku dzieci, jak nie ma krwi, nie ma ogólnego, które jest również nieco psuje wygląd.Jak wyglądało to bez inwestowania prawdziwych pieniędzy:
Moim celem było to - przechodzą pierwszy scenariusz, a otrzymasz kupon. Scenariusz był dużo misji, ale przechodzą wystarczająco szybko. Na początku wszystko było w porządku, znalazłem kilka broni było zarezerwowane pieniądze sprzedając wszystko, co zbędne, zaczął myśleć, że może zarządzać godziny - pół, ale niestety. Pierwsze problemy finansowe, kiedy czułem się ostatnie misje musiał kupić mikstury przywrócić życie, jak w parze ze mną grać czysto boty zamiast prawdziwych graczy i przeciwników wszystko pienił mnie bo bot zawsze tupil tyłu. Opisz to jest średnio na misji byłem coraz 300-400 złoty zestaw trzech słoików sam pełni przywrócić zdrowie koszty 900 monet. 2-3 takie zestawy i znikają wszystkie swoje oszczędności. Wtedy poczułem coś, że miałem zły zbroi i broni, zacząłem wyróżniać. Musiałem oszczędzać pieniądze, przepuszczając kilkakrotnie proste zadanie, a ja zapisywania zestawów, pancerz bym oszczędzał tydzień :) I tak, po kilku niepowodzeniach i głupi głupi wahadłowy na misji byłem w stanie pompować swojego bohatera, nabywać broń i pancerz mocniejsze i bardziej kosztowne Zestawy zakupów i ostatecznie przeszedł ostatnią misję, otrzymał kupon, a nawet zdecydował się grać trochę bardziej niesamowicie przełomowy dla Gameforge, zanim to się stało, że nie zrobił, próbowałem usunąć ostatnio gry tak szybko, jak to możliwe. Ale pierwszy poziom drugiego odcinka natychmiast dał mi do zrozumienia, że ​​deweloper chce mnie i chcą pieniędzy! Tylko tak długo, jak krąży przyzwoity charakter i to był tylko pierwszy poziom, ale została rozbita na kawałki, nie dostał się do szefa, więc doszedłem do wniosku, że nie dalej gra darowizna zamieni się straszny kłopot.

Podsumowując wszystkie powyżej napisane: chłopcy Gameforge nie wiem co, nie dobra gra, w końcu. I jeszcze polecam go zagrać, ale nie należy się spodziewać, aby wyjść poza pierwszy odcinek, bo będzie musiał wydać więcej pieniędzy, a to naprawdę nie jest warte Animas online. Drodzy deweloperzy! Usuń Donath i prawidłowa cena z NPC, wybaczam ci i wrócić, spotkać się z innymi ludźmi też, ale to nigdy nie nastąpi w obecnej sytuacji, darmowe kupony pomóc sprawy tutaj nie wystarczy do symulacji!


Reklama

Pobierz Animas Online 1.2.0 dla LG K10 LTE

informacje ogólne
wersja 1.2.0 (20)
Data umieszczenia 2015-01-22 05:35
rozmiar 12.25 MB
polski nie
wymagania
android 2.3.3+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2015-01-22 07:39:27
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

WRITE_INTERNAL_STORAGE

WRITE_INTERNAL_STORAGE

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

KILL_BACKGROUND_PROCESS

KILL_BACKGROUND_PROCESS

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

BILLING

BILLING

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(17)
3.7★ 74%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/07/03 08:00
Inne gry LG K10 LTE

LG K10 LTE

LG K10 LTE Wersja: Android 5.1 (Lollipop)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 410)
Ekran: 5.30", 720x1280
Rozmiary: 144.70 x 73.60 x 8.70 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |