Epic Defense - Origins
4.2 (14)

Epic Defense - Origins

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG K10 LTE

Opis:

Nyashnye Cat Studio deweloperzy HK postanowił nie rezygnować projektów Epic obrony, którego popularność była na jej wysokość i sprawił, że najnowszy dodatek do nowych funkcji! Będziesz cieszyć się sam konfrontacji między ludzi i orków, tych samych magicznych wież i tej samej gry zabawy. Gdy to odmiana gry oferują lepszą grafikę i fajne efekty wizualne, które czynią grę o wiele bardziej interesujące i przyjemne! Ale wszystko dobre trzeba płacić, tak że poziomy utrudnione i zwiększyła liczbę typów wrogów, więc uważaj!

Gry: Ta gra jest bardzo ważne, bilans, który wynika z faktu, że nie tylko kupić wieżę z pieniędzmi, które masz, i rosnącej wzrost ofiar wśród wroga, jak zwykle wieże nie daje nic, muszą uzupełniać klejnotów symbolizujące trzy elementy. Tak więc mamy trzy kolory - czerwony (fire), niebieski (lód) i złota (grzmot), każda wieża należy umieścić na 3 kamienia, tak że staje się zabójczą bronią. I to jest bardzo ważne, można połączyć te kamienie, jak chcesz, i to jest to o kilkanaście kombinacji, z których każdy ma swoje własne cechy. I inne perełki poza zestawem startowym może jedynie zabijanie wrogów, więc zawsze będziesz wyglądać i czekać na kolejną falę możliwości, aby otrzymać nowy kamień. Tylko nie zapomnij, że wieże można poprawić, tak, że wrogowie będą cię naciśnij - wydać pieniądze i władzę wieże do dupy!

Grafika: Grafika jest piękna i nie ma zbyt wiele, aby oszukać informacje, gdzie nie jest wymagany, tak że wszystko, co jest potrzebne - piękne, wszystko inne nie jest tak oczywiste. Ponadto, grafika, a zwłaszcza skutki wież jest bardzo podobna do WOW, co również przyczynia się do jej punktu trafienia nie może być pominięte.

Inne pozytywne aspekty gry Epic Defense - Origins:

  • istnieje wiele poziomów około sześć tuzin, które są podzielone na cztery regiony i kilkanaście długich skryptu.
  • Różni wrogowie wymagają różnych wież, jeden typ nie można zrobić
  • wiele kombinacji z wieżamiNegatywne aspekty:

  • w tym momencie trudno jednoznacznie je opisaćWnioski: świetny TD, które powinny zagrać każdy fan tego gatunku, zwłaszcza jeśli lubisz regularne odmiany Epic obrony!


Reklama

Pobierz Epic Defense - Origins 1.2.6 dla LG K10 LTE

Nowości w tej wersji
Fix bugs
informacje ogólne
wersja 1.2.6 (26)
Data umieszczenia 2018-05-12 01:28
rozmiar 27.17 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM7 ARM6 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(14)
4.2★ 84.08%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2014/07/05 07:41
Inne gry LG K10 LTE

LG K10 LTE

LG K10 LTE Wersja: Android 5.1 (Lollipop)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 410)
Ekran: 5.30", 720x1280
Rozmiary: 144.70 x 73.60 x 8.70 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |